• לאחרונה
LIMICAR 4 עגול אדום LED טריילר אורות הזנב Grommet Plug 12 LED לעצור איתות להפסיק בלם הקרוון אורות על טרקטור משאית אוטובוס משאיות RV (חבילה של 4)

LIMICAR 4 עגול אדום LED טריילר אורות הזנב Grommet Plug 12 LED לעצור איתות להפסיק בלם הקרוון אורות על טרקטור משאית אוטובוס

הערכת המבקרים:
ILS 42.73

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

תאורה : מצויד עם 12 חתיכות של דיודות LED עם פיזור חום טוב יותר, לא בוהק, בהיר יותר אנרגיה יעילה יותר מאשר נורות הלוגן, להבטיח ראות מירבית ובטיחות אפילו מזג אויר קשים.אטום & עמיד למים : הופעה מעולה עם עיצוב אטום ועמיד למים תכונה, LED אורות הזנב הם לא מסוגלים למנוע כל חדירה וקורוזיה מפני חול, אבק, לכלוך, מים, שלג ועוד. ההשפעה של מזג אוויר סגרירי, מספק לטווח ארוך עמידות עבור כלי הרכב שלך.פונקציות שימושיות : עבודה בתור עוצר אור, להפוך אות אור, אור בלם, אור זנב, אורות פועל.לבוא עם grommet תקע, כרום bezels, מחשב עדשה, עינית דיור מרותכת יחדיו כדי להבטיח קבוע ועמיד לשימוש.התקנה קלה : נועד עם 3 ספציפיות צבעוניים חוטים לחיבור קל.החוט הלבן : קרקע (Neagtive).חוט אדום + לבן חוט : בהירות גבוהה/הרמזור /כבה אור/אור בלם.חוט שחור + לבן חוט : בהירות נמוכה/פנס אחורי/הפעלת אור.אוניברסלי מתאים : אידיאלי עבור משאיות, קדימונים (תיבה, נופש, תחבורה), קרוונים, UTVs, בתים מנוע, Earthmoving & ציוד כרייה, מלגזות, אוטובוסים ומאמנים.גודל : 4" 12 LED טריילר אורות 4 אדום.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.