• לאחרונה
SIMPLIHOME גרהם פוף מרובע, הדום, מרופדים ב בדוגמת טיל, יד טבעית כותנה ארוגים, עבור הסלון, חדר השינה וגם חדר ילדים, מעבר, מודרני

SIMPLIHOME גרהם פוף מרובע, הדום, מרופדים ב בדוגמת טיל, יד טבעית כותנה ארוגים, עבור הסלון, חדר השינה וגם חדר ילדים,

הערכת המבקרים:
ILS 141.59

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

התכנית מתחילה במועד הרכישה.המוצר נזקים מתאונות, כתמים, קרעים, ודמעות מכוסים מהיום הראשון.המוצר תקלות ותקלות מכוסים לאחר אחריות היצרן.אין עלויות נוספות תיקונים - חלקים, עבודה, ומשלוח כלולים.קל טוען תהליך להגיש תביעה בכל עת 24/7 באמצעות אפליקציה לנייד, באופן מקוון או בטלפון.לבטל בכל עת, החזר כספי מלא תוך 30 הימים הראשונים.ניתן להעברה עם מתנות. .מידות : 18"ד x 18" W x 14" ה מרופדים בתוך טיל טבעי גרפי דפוס, ארוגים ביד בד כותנה.נבנה באמצעות צמר גפן, קלקר מילוי.פוליסטירן דחוס חרוז מילוי סופר תומך ומחזיק את הצורה שלו.תכליתי צורת ריבוע.רב-funtional יכול לשמש חדר מגורים, חדר משפחה, חדר שינה, כמו משענת לרגליים, המבטא רהיטים או לספק יושב.התאספו מלא.נעשים מאמצים לשחזר צבעים מדויקים, וריאציות צבע עלול להתרחש עקב צג המחשב, צילום ועוד.ב Simpli הביתה אנחנו מאמינים ביצירת מצוין, איכות גבוהה של מוצרים העשויים מהחומרים המשובחים ביותר במחיר סביר.כל אחד מן המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות 1 השנה וקל חוזר אם אתה לא מרוצה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.