• לאחרונה
מהירות הרוח מטר, DTOWER הרוח מאבחנים כף יד Anemometer נייד זרימת אוויר CFM מטר עם LCD עם תאורה אחורית חיצונית גלישת רוח Kiteflying לטיפוס הרים, שייט דייג ירי מזג האוויר מדידה

מהירות הרוח מטר, DTOWER הרוח מאבחנים כף יד Anemometer נייד זרימת אוויר CFM מטר עם LCD עם תאורה אחורית חיצונית גלישת

הערכת המבקרים:
ILS 22.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

➤ 【LCD דיגיטלי ANEMOMETERS עם תאורה אחורית】זה ידניים דיגיטלי מהירות הרוח מטר, עם מסך LCD גדול יכול להציג את הנתונים באופן ברור.אור אחורי גורם לך לקרוא את המדידה בקלות ובדייקנות באור נמוך אזורים או בלילה.מהירות הרוח, הרוח טמפרטורה, קור רוח, מחוון סוללה נמוך מוצגים על בהירות מסך LCD עם תאורה אחורית. ➤【מדויק את מהירות הרוח מכשיר המדידה】מהירות הרוח מד למדידת מהירות הרוח טווח 0.67~67.1 קמ " ש(+/- 5% קריאה), רוח טמפרטורה -10~45℃,14℉-113℉(+/-2℃,35.6℉); רזולוציה 0.1 m/s; 0.2℃. 1 טמפרטורת חיישנים ו-6 מאווררי הופך את המונה הוא מאוד רגיש כדי למדוד נמוך מאוד זרימת האוויר כדי לעזור לך עם HVAC התקנה, CFM חישוב, צינור האוורור. ➤【רב תכליתי ANEMOMETER אתה צריך】שלנו anemometer הוא אידיאלי עבור הביתה מטרה כגון מדידת מהירות הרוח, מפוח אוויר, טמפרטורה של המעבד במחשב אוהדים, והוא יכול גם לשמש עבור גלישת רוח, שיט, דיג, עפיפונים וטיפוס.מתאים חשמל, תעשייה, תעשיית הפלדה, petrifaction, תעשייה, ייצור, תעשייה, וכו'. ➤【נייד וקל להשתמש】קומפקטי וקל משקל, אתה יכול לשמור את anemometer בכיס או בתיק.לבוא עם צהוב מגן במקרה רצועת היד.הגומי החיצונית התיק יכולה להגן על מהירות הרוח מד מפני נזקים, חיכוך, הלם.הרוח מד מהירות מאוד ברורה המוצר מבנה ידני / כיבוי אוטומטי אופציונלי, אז אתם תרכשו במהירות איך להשתמש בה. ➤【מרגיע לאחר שירות ומכירות】יש לנו איכות מושלם.ו. שביעות רצון לקוחותיו תמיד הפעולה הראשונה שלנו ואנחנו מנסים שלנו כל מאמץ כדי להציע את האיכות הטובה ביותר ואת שירות לכל הלקוחות.אם הדיגיטלית anemometer 0-90 קילומטרים/שעה; 0-65mph; 0-55knots; 0-58 60ft/min.רזולוציה : 0.1 m/s, 0.3 ק "מ/h, 19ft/min, 0.2 קמ" ש, 0.2 קשר.טמפרטורת הפעלה : -10°C-עד 45°C / 14°F-עד 133°F לחות בעת הפעלה : פחות מ-או שווה ל-90% RH.חנות טמפרטורה : -40°C עד 60°C. דיוק : (+/-)5%.יחידות מידה : m/s, ק "מ/h, ft/min, קשרים, mph Temperature יחידה : °C / °FTemperature טווח : -10-45°C / 14-113°FSpeed טווח : 0-30m/s; 0-90 קילומטרים/שעה; 0-65mph; 0-55knots; 0-58 60ft/min Resolution : 0.1 m/s, 0.3 ק" מ/h, 19ft/min, 0.2 קמ " ש, 0.2 Knots Operating טמפרטורה : -10°C-עד 45°C / 14°F-עד 133°FOperating לחות : פחות מ-או שווה ל-90% RHStore טמפרטורה : -40°C עד 60°CAccuracy : (+/-)5%. 1 טמפרטורת חיישנים ו-6 מאווררי גורם המעצים מאוד רגיש כדי למדוד נמוך מאוד זרימת האוויר כדי לעזור לך עם HVAC התקנה, CFM חישוב, צינור האוורור.זה ידניים דיגיטלי מהירות הרוח מטר, עם מסך LCD גדול יכול להציג את הנתונים באופן ברור.אור אחורי גורם לך לקרוא את המדידה בקלות ובדייקנות באור נמוך אזורים או בלילה.לבוא עם צהוב מגן מקרה.הגומי החיצונית התיק יכולה להגן על מהירות הרוח מד מפני נזקים, חיכוך, הלם.זה anemometer הוא קומפקטי מאוד, קל משקל, כף יד בשביל לסחוב, אתה יכול לשמור אותו בכיס או בתיק.

פרטים נוספים

יחידות מדידה:
m/s, ק מ/שעה, ft/min, קשר, קמ ש

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.