• לאחרונה
אמנות מקצועי להגדיר 42 יח ' ציור וציור Set - ציור, שרטוט ועוד עפרונות פחם. 2 x 50 דף הציורים!לשה מחק כלל. אמנות קיט לילדים, בני נוער ומבוגרים

אמנות מקצועי להגדיר 42 יח ' ציור וציור Set - ציור, שרטוט ועוד עפרונות פחם. 2 x 50 דף הציורים!לשה מחק כלל. אמנות קיט

הערכת המבקרים:
ILS 43.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

√ למתחילים-מקצוענים : עם זאת דלוקס רישום וציור קיט אתה יכול להתחיל לצייר. ברגע שאתה פותח את הקופסה.להשלים ציור אספקה, אמן עפרונות עם כרית סקיצה של משקל ממוצע, ללא כתם מקצועי שרטוט נייר ידי מגניב הבנק , אמנות אלה ערכות מוכנות לפעולה.רישום ציוד כולל פחם, עפרונות לציור.מושלם להגדיר אמנות למבוגרים ולילדים. √ אמנות מקצועי להגדיר : 12 עפרונות גרפיט (5 שעות,4 שעות,3 שעות,2 H,HB,B,2 B,3 B,4 B,5 B,6 B, 8 B) +2x50 גיליון בלוק ציור + 2-עפרונות גרפיט(4 B,6 B)+3 עפרונות פחם (רך, בינוני, קשה)+4 פסטל עפרונות (גוונים שונים)+3 מיזוג נייר גדמי+1 כפול הראש עיפרון extender+1 מתכת אמנות סכין+4 פחם ווילו מקלות+3 מקלות פחם+3 גרפיט מקלות+1 נייר זכוכית בלוק+1 מחק גומי+1+לשה מחק פחם+1 שני מתחבא מחדד+1 חד-חור מחדד+1 במקרה. √ שימוש נרחב : זה מגניב בנק תכליתי אמנות קיט מושלם עבור שני תלמידים, חובבים שאוהבים אלבומים ואפילו מקצועיים מגירות עובד על כלי השיט או נייר הבנייה, פרט שרטוט ברמה גבוהה כישורים אמנותיים, זה כלי טוב כדי להפגין מישהו מדהים כישרון הציור. √ נסיעות בגודל ערכה : אמנות זו להגדיר תכונות רוכסן קלמר, ממודר על כל האמנות עפרונות, הכלולים זה ציור מקצועיים להגדיר.אמן אספקה לכל אחד : ילדים, ציוד אמנות אמנות ויצירה למבוגרים - אמנות אלה סטים הם בטוחים בבקשה!מתנה ערכת ציור לילדים ולהתחיל מישהו יצירתי נתיב, מצייד אותם הראשונה שלהם ציור עיפרון, להשלים את רישום העיפרון להגדיר.מדהימה שלנו ציור כלי מאורגנת בצורה מסודרת מסודרים בשקית ניילון, כך שאתה יכול ליצור אמנות בכל מקום שאתה הולך.צבע : 42pcs.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.