• לאחרונה
Enovoe חלון המכונית צל לתינוק - (2-Pack) - 19x12 נאחזים התינוק השמש צל על חלון המכונית בצד - השמש, סנוור קרני UV להגנה על הילד שלך

Enovoe חלון המכונית צל לתינוק - (2-Pack) - 19x12 נאחזים התינוק השמש צל על חלון המכונית בצד - השמש, סנוור קרני UV להגנה

הערכת המבקרים:
ILS 16.45

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מוחלט הגנה מפני השמש - אתה רוצה את הילד שלך חשוף לחום השמש?בד רשת עיצוב המכונית שלנו השמש צל מובטח לספק הגנה מפני בוהק השמש, חום - חלון המכונית השמש צל רחובות 97% של קרני UV מזיקות.זה יכול להגן על התינוק שלך ואת הנוסעים מן העור גירוי אור שמש בהיר.המכונית גווני שמש תסייע בנוסף לשמור על המכונית שלך יותר מגניב.ייחודי שכבה כפולה עיצוב - Enovoe התינוק המכונית גווני שמש יש שכבה כפולה עיצוב אשר נותן את הטוב ביותר של שני הצדדים.צד רשת מספק הגנה תוך שמירה על חשיפה של הנהג.זה חשמל סטטי בחזרה מאפשר קל המכונית שמשיה חלון יישום והסרה ללא דבקים או כוסות יניקה.ליהנות שלך טרחה בחינם נהיגה עם אלה תופעות חלון המכונית שמשיה.מתאים לרוב החלונות - Enovoe המכונית החלון מגיע במארז של שני בגודל של 19" x 12".מכוניות אלה גווני שמש נועדו להתאים את המכונית בצד של windows קומפקטי, סטנדרטי בגודל בינוני מכוניות.בבקשה למדוד את החלונות שלך כדי להבטיח גודל זה מתאים.השמש שלנו צל היא קלה מאוד להתקנה.פשוט, המקום סך השמש בצד שלך windows ולהפעיל את היד שלך על פני זה.זה באמת כל כך פשוט.התמורה הטובה ביותר על - מגיע עם 2 בונוסים חינם בשווי $29. A Free Premium נרתיק לאחסון המכונית החלון כאשר אינו בשימוש.וגם ספר אלקטרוני חינם מלא טיפים לשמירה על הילדים שלך בטוחים בחום.רכב חובה : אתה תוהה איך אתה אי פעם הצליח בלי סט של אלה את המכונית שלך.אתה לא תצטער על זה!.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.