• לאחרונה
HFS (R הזרקת דלק משאבת לחץ הבוחן מד קיט, המכונית דלק דלק דלק מזרק מבחן Manometer סט כלי 0-140PSI, אוניברסלי אוטומטי משאית רכב שטח אופנועים טרקטורונים RV

HFS (R הזרקת דלק משאבת לחץ הבוחן מד קיט, המכונית דלק דלק דלק מזרק מבחן Manometer סט כלי 0-140PSI, אוניברסלי אוטומטי

הערכת המבקרים:
ILS 40.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

התכנית מתחילה במועד הרכישה.המוצר תקלות ותקלות מכוסים לאחר אחריות היצרן.אין עלויות נוספות תיקונים - חלקים, עבודה, ומשלוח כלולים.לבטל בכל עת, החזר כספי מלא תוך 30 הימים הראשונים.ניתן להעברה עם מתנות.קל טוען תהליך להגיש תביעה בכל עת 24/7 באמצעות אפליקציה לנייד, באופן מקוון או בטלפון. . [FITMENT סוג] : המכונית לחץ דלק אבחון ערכת בדיקת מתאים עבור רוב כלי רכב בנזין/גז מנוע הזרקת דלק משאבת המערכת, לא על דיזל הזרקה בלחץ גבוה המשאבה או ישיר-הזרקת מנוע, בשל מד-הדלק של לחץ נמוך טווח.בדיקות לחץ הדלק הוא חלק חיוני של תהליך פתרון הבעיות של מערכת הזרקת הדלק. [חיבורים עבור TU-114 דלק מד לחץ ערכת כלי] : הסט הוא מצויד עם מגוון אביזרי צנרת, צינורות להתחבר לבדיקה. 15"אל הצינור משמש מתחבר ישירות 1/4" SAE תקן שריידר שסתום משאבת הדלק, 8"אני הצינור על M6 לחץ דלק מבחן נמל, ויש גם M8/M10/M12/M14 המתאמים המתאימים מבחן יציאת דלק מסילה.האלומיניום טי לעזור לחבר בקו בין משאבת הדלק ואת המנוע עבור רוב כלי רכב. [לחץ דלק מבחן קיט] : מד לחץ מאמצת את כיסוי הגומי מוגן 3-1/2" גדול עם חיוג 0-140psi/0-10bar טווח כפול מקודד לפי צבע מידה לקריאה קלה.את הצינורות להשתמש גומי ניילון שרף חומר, בנייה ב-ניילון יכול לחזק את הצינור עם הגברת הלחץ התנגדות.לחץ שסתום הקלה ו-16"ל דלק צינור ניקוז לעזור לשחרר לחץ בבטחה ושחזור דלק בקלות. [לבדוק דלק מזרק משאבת לחץ] : את מד לחץ מיועד לבדיקת הזרקת דלק משאבת לחץ דלק זורם בקלות.אתה יכול להשוות את הלחץ ערך מומלץ של היצרן. התייחסות טווח, סיוע לאבחן בנזין מנוע, מערכת הדלק.צריכת דלק נמוכה, לחץ יכול להיגרם על-ידי שריטה/דליפה/להדביק על כניסת אספקת רכיבי צד, רע משאבת הדלק או הרגולטור, נמוך מיכל לחץ.דלק גבוה הלחץ עשוי להיגרם על ידי רע לחץ דלק וסת או מפותל לשקע להחזיר את הקו. [האריזה של המוצר] : ניפוח התיק שומר על הכל במקום ומגן על המדדים במהלך האחסון.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.