• לאחרונה
Galart ציוד ציור בפחם Set – 12 חתיכות מראש Sharped רך, בינוני, קשה, לבן, פחם, עפרונות לציור עם ארגונית מגש, הצללה וציור של אמנים למתחילים

Galart ציוד ציור בפחם Set – 12 חתיכות מראש Sharped רך, בינוני, קשה, לבן, פחם, עפרונות לציור עם ארגונית מגש, הצללה וציור

הערכת המבקרים:
ILS 10.47

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

???????????????????????? ???????????????? : עפרונות פחם ציור צריך להיות חזק להוביל זה לא להישבר בקלות.שלנו, לבן, שחור פחם, עפרונות עשוי טהור, גמיש, דחוס פחם אמנים; להציע לך טיפ מה שנשאר חדים ומכוונים במשך שעות ארוכות יותר.זה סט של עפרונות פחם מבטיחה קלות שימוש, מביא את האמנות לחיים. ???????????????? ???????? ???????????????????? : איכות גבוהה לרכך את טיליה מספק קל חידוד של אמנות אלה עפרונות.פשוט להשתמש סכין חדה, חותך נייר או scratchpad בשביל תוצאות טובות יותר, כדי להפוך את הקצה המחודד לפי הצורך שלך.אתה יכול להשתמש באיכות גבוהה מחדד בשביל זה עיפרון פחם מוגדר.להחזיק את העיפרון ברכות ביד אחת ולהעביר אותו על פני להב. ???????????????????????????????????? ???????????????????????? : אלו עפרונות יש לי בדרגה גבוהה לכה הגימור באיכות גבוהה לרכך את טיליה עבור שימוש נקי בלי ללכלך את הידיים.פחם ציור עפרונות הם עמיד למים, קל משקל, עיצוב מלוטש מתאים גם ביד שלך, והוא אידיאלי עבור נוח נרחב טיפול. ???????????????? ???????????????????????????????????? : סוגים שונים של עפרונות הזה פחם להגדיר לשרת מטרות רבות דק ופריך המפרט.פחם לבן עיפרון משמש tortillon מיזוג, הוספת הבהרה בזמן האופל משמשים הוספת שחור עמוק צבע של 3 הציונים שלך ציור בפחם.הם לא סימן את הידיים שלך ולהפיץ את פחם על פני השטח באופן שווה. ???????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????? : אלה מראש חידד מקצועי עפרונות פחם עבור אמנים באים עם 5 רך, 4 בינוני עפרונות פחם, 2 קשה עפרונות, ו-1 לבן רך עיפרון פחם כולל עפרונות ארגונית מגש; רך מיזוג וחלק הדגשה.בין אם אתה מתחיל או מקצוען, אומן זה להשלים ציור פחם, עפרונות סקיצה להגדיר את זה מה שאתה צריך בשביל מרשימה איור.Galart אספקה הוא מותג זה בא לידי קיום באוגוסט 2020 והתחיל חנות מקוונת בחודש מרץ 2021. אנחנו לא מתחרים של לקוחות הצרכן הציפיות על-ידי שמירה על תשוקה מחויבות למצוינות וטיפוח רוח של חדשנות.המטרה שלנו היא לספק את האיכות הטובה ביותר של המוצר ולמלא את החיים דרך אומנות ויצירה כמו שהם יובילו אותנו צרכנות.תרגול של אומנויות ומלאכות הוא תרגול רוחני שדרכו אנחנו מכבדים את העולם החומרי, בעוד אנחנו עושים את זה אנחנו מפתחים את חוש היופי ורוחב לב בחיינו.אומנויות ומלאכות הם תאומים זהים.עפרונות פחם משמשים לעתים קרובות על-ידי אמנים עבור רב-תכליתי שלהם מאפיינים, כגון מרקם מחוספס זה משאיר סימני קבוע פחות מאשר השני אמנות חזותית תקשורת.כל המוצרים שלנו הם בעלי מבנה עם תשומת לב רבה לאיכות.אנו שואפים לספק לך את המוצרים הטובים ביותר.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.