• לאחרונה
לגו מארוול הנוקמים: הנוקמים מגדל קרב 76166 אספנות בניית צעצוע עם סצנות פעולה וגם גיבור Minifigures; חג מגניב או מתנת יום הולדת (685 חתיכות)

לגו מארוול הנוקמים: הנוקמים מגדל קרב 76166 אספנות בניית צעצוע עם סצנות פעולה וגם גיבור Minifigures; חג מגניב או מתנת

הערכת המבקרים:
ILS 112.35

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

עם 5 קומות ו-7 ארוז תכונה חדרים, לגו מארוול הנוקמים : הנוקמים מגדל קרב (76166) היא מתפרצת עם משחק תפקידים אפשרויות קלאסי עם דמויות מארוול.החדרים כוללים האלמנה השחורה השמיים מחזור המוסך, הארק החדר, נשקייה, חדר טכנולוגיה, מעבדה בכלא ו-2 מרפסות; איש הברזל minifigure מגיע עם 2 נוספים שריונות : בלייזר, טייזר.המבנה נפתח כדי לחשוף את 5 קומות נגיש בקלות, אותנטי מפורט לשחק החלל; ילדים הדמיון יהיה בהשראת תכונות כיף, כגון פיצוץ-פתח לכלא, מתקפל מרפסת, למשגר רקטות קסאם.הפלא הזה של אוהדים בנייה להגדיר הופך את החופשה האידיאלית צעצוע או מתנת יום הולדת עבור ילדים בגילאי 8 ומעלה שאוהבים גיבור אקשן והרפתקאות.ב-17" (44cm) גבוהה, לגו מארוול הנוקמים מגדל נותן לילדים הרבה תכונות מגניבות כדי לחקור, הרבה או מוכר מארוול במקומות בהם הם יכולים לחוקק אפי דמיון סיפורים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.