• לאחרונה
החובה כבדה הנייד האוניברסלי בסיס בורה Portamate PM-2500. קשה, מתכוונן באופן מלא ניידים בסיס גיוס גדול כלים, מכונות ועוד יישומים אחרים

החובה כבדה הנייד האוניברסלי בסיס בורה Portamate PM-2500. קשה, מתכוונן באופן מלא ניידים בסיס גיוס גדול כלים, מכונות

הערכת המבקרים:
ILS 134.97

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

650 פאונד.קיבולת - זה נכון כבדים מתכווננת אוניברסלי הנייד בבסיס.אידיאלי עבור גדול, מסורבל מכונות וכלים - שולחן מסורים, להקת מסורים, Planers, Jointers, שייפרס, ציר סנדרס, ורוב נייחים אחרים כלים חשמליים.מושלם גם עבור גדול יותר ארונות, ארגזי כלים, כספות, אקדח ארונות, ועוד הרבה יותר.הרגל מופעל על פלדה נעילה ידיות עם 3 אינץ שאינה משחיתה את המיסב גלגלים גלגלים.מחליק ללא מאמץ, ונועל את סלע מוצק מהיר לחץ על.פרופיל נמוך, רק הגדלת מכונת בגובה של סנטימטר אחד.כוונון ב-ס "מ במרווחים - 12 x 12 ס" מ עד 36 x 36 ס " מ, או עד 20 x 52 אינץ מלבן.עבור פריטים שצריכים גדול יותר, טביעת הרגל את K1218 אביזר מעקה קיט זמין.הערכה כוללת 2 x 18 מסילות 2 x 12in מסילות עם החומרה הדרושה.גודל : 20" x 8" x 4.5" לארגן את החנות שלך בבטחה ובקלות עם בורה Portamate PM-2500 הכבדות אוניברסלי הנייד בבסיס.ה-PM-2500 מספק גדל ניידות ופרודוקטיביות ועושה העברת ציוד כבד וציוד קל יותר לניהול.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.