• לאחרונה
משתוקקים Naturals הגלישה דרך Detangling מברשת למבוגרים & ילדים השיער. Detangler מברשת לשיער טבעי, מתולתל, חלק, רטוב או שיער יבש. שיער המברשות לנשים. סטיילינג מברשת. (שחור)

משתוקקים Naturals הגלישה דרך Detangling מברשת למבוגרים & ילדים השיער. Detangler מברשת לשיער טבעי, מתולתל, חלק, רטוב

הערכת המבקרים:
ILS 19.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מקורי הגלישה דרך מברשת מאז הגלישה דרך Detangling מברשת השיקו חברות נוספות ניסו להעתיק את זה!אבל רק את הגלישה דרך Detangling מברשת יש מוצקה, איכות זיפים זה לא לאבד את הצורה שלהם!.הטוב ביותר בהסרת קשרים מסובכים – רגיל במברשות זיפים עבודה נגד שיער, בעיקרון קורע ומושכים את אניע את השיער במקום בעדינות להפריד את זה!אבל ייחודי בצורת חרוט פלסטיק זיפים לעבוד כדי להפריד את השיער הצידה במקום למטה, בעדינות להתיר אפילו את הקשוחים מסובכים.ידידותיים לילדים – אין יותר מתאים כאשר זה הזמן להתכונן לצאת!הגלישה דרך המברשת לא לחפור לתוך הקרקפת או לתלוש את השיער כמו מברשות אחרות.דרושים מסובכים מבלי למשוך או לפגוע, יכול בקלות להיות מוחזק בכף ידך.אחד הלקוחות סקירת מדינות : "הבת שלי היתה בוכה כל הזמן אמא סירקה לה את השיער.המברשת הזו היא הדבר הטוב ביותר שאי פעם קנה לה".עדין רטוב ויבש שיער אחרים מברשות יש חרוזים בסוף זה יכול לחפור לתוך הקרקפת, משוך על השיער להיתפס הישבן, וכתוצאה מכך כאב שבירה.הגלישה דרך המברשת יש כאבים פלסטיק רך זיפים זה לעסות את הקרקפת ולהגדיל את מחזור הדם, אשר יכול לעזור להגדיל את צמיחת השיער.לקוח אחד כותב : "אני הסתרקתי לפחות 2 או 3 דקות, כי זה הרגיש כל כך טוב." הוא גם מחליק את שכבת הקוטיקולה, מה שהופך את השיער שלך לזרוח!.עובד על מגוון סוגי השיער - מיועד לשימוש על רטוב או שיער יבש, מברשת בקלות מסיר כל קשר סבך.ניתן להשתמש ישר, מתולתל טבעי, דק, עבה, קינקי, coily, מקורזל, תוספים ואפילו פאות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.