• לאחרונה
Arteza חד פעמיות עטים נובעים, סט של 12, 4 צבעים בסיסיים, חלק-לכתוב ייבוש מהיר קליגרפיה עט דיו, ציוד אמנות עבור רישום ביומן, וגם לשרבט

Arteza חד פעמיות עטים נובעים, סט של 12, 4 צבעים בסיסיים, חלק-לכתוב ייבוש מהיר קליגרפיה עט דיו, ציוד אמנות עבור רישום

הערכת המבקרים:
ILS 28.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

לא דליפה או להתייבש בקלות : אנחנו עיצבנו שלנו מגוון סט עטים עם inkwells זה הן ארוכות טווח.הדיו מתייבש במהירות : אתה לא צריך לדאוג העטים האלו, הכתמה או מריחה בקלות.הסט כולל ארבעה קלאסי צבעים בסיסיים : אדום, כחול, ירוק, שחור.בינוני-קצה העט : המזרקה עטים של העט חבילת תכונה 0.9-מ " מ טיפים, נועדו לשמש כלי כתיבה, עטים, עטים ביומן, או מצייר עטים.עוצב ונוצר על ידי אמנים : כאן, ב Arteza, אנו נלהבים על יצירת מוצרים השראה.עבורנו אומנות היא ביטוי של החוויה האנושית.בגלל זה אנחנו עובדים כדי להפוך את ציוד אמנות נגישה לכל העם.אנו דואגים ללקוחות שלנו : אנחנו רוצים להבטיח לך חוויה נהדרת עם המוצרים שלנו, כי אנחנו באמת אכפת הלקוחות שלנו.הקבוצה שלנו שואפת ליצור מוצרים אנחנו גאים.אם יש לך בעיות עם המוצרים שלנו, נא להגיע ונעשה את זה נכון.דיו לא להימרח או למרוח בקלות.אתה לא צריך להחליף את מחסנית הדיו.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.