• לאחרונה
דלתא ברז Lahara 14 סדרה אחת להתמודד עם מקלחת ברז, מקלחת לקצץ קיט עם 5-ספריי מגע לנקות את ראש המקלחת, פלדת אל-T14238-אס. אס (שסתום לא כלול)

דלתא ברז Lahara 14 סדרה אחת להתמודד עם מקלחת ברז, מקלחת לקצץ קיט עם 5-ספריי מגע לנקות את ראש המקלחת, פלדת אל-T14238-אס.

הערכת המבקרים:
ILS 166.02

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

קשה נמכר בנפרד : מקלחת לקצץ הערכה בלבד, רכישה של דלתא Multi Choice אוניברסלי מקלחת שסתום בנפרד כדי להשלים את היחידה (מומלץ קשה ב-valve דגם R10000-UNBXHF). 5 עוצמה ספריי אפשרויות : ראש מקלחת ספריי ההגדרות כוללות מלא ספריי גוף, מהר עיסוי ספריי, מלא ספריי עם עיסוי, רך מרטיב תרסיס השהייה.120° מקסימום להתמודד עם רוטציה.הגנה מפני שינויי טמפרטורה פתאומי : הצג לחץ, שסתום מאוזן דיו (כלול) מבטיח עקבי מקלחת טמפרטורה על ידי איזון לחץ הדם של שניהם, מים חמים וקרים, אז אין שינויי טמפרטורה פתאומיים מ ' יפס או הפעלת מכשירי חשמל.קל לניקוי : דלתא ראשי מקלחת עם מגע נקי חורי תרסיס מאפשר לך במהירות ובקלות לנגב סידן, ליים לבנות-עם מגע של אצבע, אז לא צריך להשרות או להשתמש כימיים לניקוי.צבע : נירוסטה | גודל : בלי קשה | סגנון : אחת-לטפל.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.