• לאחרונה
CK הנוסחה 60 בשורה אחת LED מנגלים בר אור - 5 פונקציות: אחורי, בלם, ריצה, איתות, כפול הבזק אור הרצועה על משאיות, 2935 SMD LED צ ' יפס, IP67 עמיד למים, 12V, 1 חתיכה

CK הנוסחה 60 בשורה אחת LED מנגלים בר אור - 5 פונקציות: אחורי, בלם, ריצה, איתות, כפול הבזק אור הרצועה על משאיות, 2935

הערכת המבקרים:
ILS 38.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

????️ איכות, בהירות : CK הנוסחה של 60" בשורה אחת מנגלים בר אור מורכב 2935 SMD LED צ ' יפס ו-90 דיודות כדי להבטיח את בר אור הוא לא רק זוהר, אבל עמיד ובטוח בזמן להתריע האחורי נהגים. ✔️ 5 פונקציות : LED שלנו בר אור על משאיות מציע 5 פונקציות כולל לבן הפוך, אור אדום, אור בלם, איתות, אור מהבהב כפול פועל האור. ????אולטרה עמיד שלנו מנגלים אור סורגים עשויים באיכות גבוהה IP67 עמיד למים מדורג סיליקון עמיד עמיד בפני חלודה חומרים כדי לעזור לעמוד בכל תנאי מזג אוויר.סופר עמיד עם חיי שירות מעל 50,000 שעות. ⚙️ קל להתקין : 1) לבדוק את הדופן בר אור כדי לוודא שהוא פועל.אתה יכול לעשות זאת על ידי חיבורו אל מקור הכוח של מנגלים. 2) לקלף דבק 3 M.אנא שימו לב הקלטת שומרת הטוב ביותר ב-70°F (21°C). 3) לצרף את אור גמיש בר למיקום הרצוי על מנגלים. 4) חבר את אור בר אל את התקע של ספק הכוח.אין שינויים או קידוח נדרש. ✔️ אוניברסלי FITMENT : LED שלנו מנגלים רצועות אור יתאים לכל דלת תא המטען גדול מ 60" רוחב, מושלם עבור משאיות הובלה.בבקשה למדוד את דלת תא המטען לפני ההתקנה.הכנס מנגלים בר אור המתאם אל מקור הכוח, כדי לבדוק את החשמל.נקי & יבש יישום פני השטח.הסר את קלטת 3 M & מקל בר אור על המשטח הרצוי.הכנס מנגלים בר אור המתאם אל מקור חשמל.הכנס מנגלים בר אור המתאם אל מקור הכוח כדי לבדוק Power Clean & יבש יישום Surface Remove את קלטת 3 M & מקל אור בר אל הרצוי Surface Plug מנגלים בר אור המתאם אל מקור חשמל.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.