• לאחרונה
הטירה ציוד אמנות 26 פיסת ציור וציור בעיפרון ארט סט מושלם למתחילים, ילדים או כל השואף אמן - כולל עפרונות גרפיט ומקלות, עפרונות פחם, מחקים. Sharpeners

הטירה ציוד אמנות 26 פיסת ציור וציור בעיפרון ארט סט מושלם למתחילים, ילדים או כל השואף אמן - כולל עפרונות גרפיט ומקלות,

הערכת המבקרים:
ILS 26.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

לעשות את זה בקלות ציור וציור יסודות ב לנשיאה לכל מקום, לראות דרך במקרה הצדפה; הצגת עפרונות, מקלות כלים בתאים מיידי החלטה קלה.קומפקטי, אבל מלא ערוכה על ידי in-house מומחים חדשות, אמנים מנוסים יותר sketchers - 12 עפרונות גרפיט, 3 מקלות 1 רך, גרפיט מצייר בעיפרון, פחם 3 מקלות ועוד כלים.נהדר עבור ההוראה, מדי.תענוג להשתמש מאוזנת בצורת להחזיק ולשלוט; איכות פרמיה עבור חלק, יישום; ביצועים אמינים ללא שבב עץ, לשבור תיגר מוביל.הדרכה לבנות את היכולות שלך פשוט למידה סיוע מתגלה ב-5 שלבים יודע איך צריך לצייר את תמונת העטיפה להחיל את שיעורי העבודה שלך.נבדק, ואמינות מובטחת נבדק על ידי סטודיו שלנו מומחים כדי לנצח את המתחרים.מהימן על ידי האולטימטיבי שופטים - 1.5 מיליון לקוחות ברחבי העולם.מגובה על ידי ייחודי כסף בחזרה פלוס אחריות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.