• לאחרונה
artPOP! בד נמתח Pack - 16 x 20, בדגם של 5, כותנה טהורה ברווז בד, משולש דרוך עם אקריליק גבס, 5/8 הפרופיל, עמיד מסגרת עץ, כולל חמש מראש בד נמתח

artPOP! בד נמתח Pack - 16 x 20, בדגם של 5, כותנה טהורה ברווז בד, משולש דרוך עם אקריליק גבס, 5/8 הפרופיל, עמיד

הערכת המבקרים:
ILS 47.40

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

100% כותנה טהורה ברווז בד.משולש דרוך עם אקריליק גבס. 5/8" הפרופיל, עמיד מסגרת עץ.כולל חמש מראש בד נמתח.כל חבילה כוללת חמישה מוכן לשימוש-16" x 20" בדי.עשוי כותנה טהורה, הם באים מראש נמתח ובבטחה דבוק עמיד, מיובשות כבשן מסגרות עץ.כל בד הוא טרום דרוך עם שלוש שכבות של חלק, נטול חומצה אקריליק גבס על משטח זה מושלם עבור שמן, צבעי אקריליק, אלא גם מצוין לכל רטוב, יבש, מעורב מדיה.הם גם קל לתלות או צג, בלי מסגרת הצורך.לפעמים, עוד יותר.עם זה Premium בד נמתח Pack, יותר זה בדיוק מה שאתה מקבל.יותר מרחב ליצירה, יותר עבודות, יותר איכות.כל חבילה כוללת חמישה מוכן לשימוש-16" x 20" בדי.עשוי כותנה טהורה, הם באים מראש נמתח ובבטחה דבוק עמיד, מיובשות כבשן מסגרות עץ.כל בד הוא טרום דרוך עם שלוש שכבות של חלק, נטול חומצה אקריליק גבס על משטח זה מושלם עבור שמן, צבעי אקריליק, אלא גם מצוין לכל רטוב, יבש, מעורב מדיה.הם גם קל לתלות או צג, בלי מסגרת הצורך.אז, לעשות יותר.עוד ציור, עוד מבול, יותר תרגול.עם אלה באיכות גבוהה, במחיר סביר, בדים, הדבר היחיד שאתה לא רוצה לעשות הוא לבלות יותר.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.