• לאחרונה
160 עפרונות צבעוניים שנקבעו על ידי Zenacolor - עפרונות צבע על אמנים עם קרטון תיק מקצועי - ציוד אמנות צביעה עפרונות למבוגרים ספר צביעה ועוד

160 עפרונות צבעוניים שנקבעו על ידי Zenacolor - עפרונות צבע על אמנים עם קרטון תיק מקצועי - ציוד אמנות צביעה עפרונות

הערכת המבקרים:
ILS 49.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

160 ספורים עפרונות צבעוניים עבור מבוגרים - Zenacolor מראש מחודדים עפרונות צביעה למבוגרים חבילה מכילה מגוון גדול של 160 ייחודי, צבעים שונים : לבן-שחור, מ מתכתי יבש פסטל נייר מכתבים, ממש גיוון ניתנה טוב הישן מיושנת רישום עפרונות.רך, נועז, מדויק, עפרונות מחודדים - את Zenacolor מודגש צבע עפרונות למבוגרים צביעה יש להוביל עם 3.3 מ " מ על בסיס שמן טיפ ציור או ספר אחר צביעה ספרים למבוגרים : בין אם אתה אמן מקצועי או טירון, למבוגרים צביעה עפרונות להגדיר יפתיע אתכם עם איכותו.מעשי צבע העיפרון להגדיר למבוגרים מלאכת יד המקרה מתנות ייחודיות - המקרה של 160 אמנים ציור עפרונות מורכב קופסת קרטון המכיל 4 שכבות של 40 אמנות עפרונות (צבעים שיתאימו לכל הטעם) אשר הוא קל לנשיאה : רעיון מתנה מעולה.זה מושלם החינוך מספקת & אספקה מלאכה.לשחרר את היצירתיות - על Zenacolor תיבת עץ של צביעה עטים למבוגרים pack הוא אידיאלי עבור כל רעיונות אמנותיים : ציור, הדבקות חומרים, גירי שמן, ציור, נייר, בוגר חוברות צביעה או אחר כיף, תרבות ואמנות למבוגרים לוואי. 100% מרוצה להבטיח או את הכסף שלך בחזרה שלנו - הצעיר. החברה עושה כמיטב יכולתה כדי לעזור לך יש זמן טוב ולהפחית את הלחץ והחרדה (מבוגר יצירתי תחביבים, מודעות, עיצוב אלבומים, נייחים אספקה, ציוד לבית הספר), לכן כל האמנות שלנו ערכות ומוצרים אחרים לבוא עם 30-יום 100% מרוצים או את הכסף שלך בחזרה להבטיח.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.