• לאחרונה
ORAEVY טבעות הבוכנה אטם סט 52.4 מ מ משעמם תחליף 110cc 125cc קסומי Taotao Sunl Coolster Roketa BMS SSR טרקטורונים בור אופניים

ORAEVY טבעות הבוכנה אטם סט 52.4 מ מ משעמם תחליף 110cc 125cc קסומי Taotao Sunl Coolster Roketa BMS SSR טרקטורונים בור

הערכת המבקרים:
ILS 23.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מוצר פרמטרים : בוכנה נשא גודל 52.4 מ " מ.היד Pin קוטר : 13mm;בוכנה Pin קוטר הוא 13mm pin, אורך 41mm.התאמה מושלמת : עבור כל רס ן הסיני 110cc ו 125cc מנוע טרקטורונים,אופני העפר, בור אופניים,ללכת Kart,כיס אופניים להשתמש בגודל הזה בוכנה.כגון קסומי Taotao Sunl Coolster Roketa BMS SSR.חלקי חילוף אחרים מבוא בנפרד from110cc 4 פעימות בוכנה עם טבעת, סיכת G-טבעת,טבעות הבוכנה אטם.באותו הזמן, יש לנו גם אינטימי מאובזר עם חלקים אחרים שייתכן שיהיה צורך בשימוש,חשמלי להתחיל שמן חותם, מצמד שמן כלבי ים, שסתום שמן כלבי ים,מגנטו O-טבעת.חבילה כוללת : 1*52.4 מ " מ בוכנה,3*טבעות הבוכנה ,2*טבעות הבוכנה אטם , 1*בוכנה סיכה, 2*G-טבעת,2*תחילת חשמלית שמן חותם,1*מצמד שמן כלבי ים,2*שסתום שמן כלבי ים,1*מגנטו O-טבעת.מקצועי לאחר מכירות מבוא ORAEVY למכור מקצועי אוטומטי חלקים ולספק תמיכה טכנית חינם.אנו מעריכים את חוויית הקנייה שלך, שואפים להציע מוצר באיכות גבוהה ושירות.אם יש לך בעיות או חוסר שביעות רצון לאחר קבלת המוצרים, אנא פנה אלינו ישירות כדי לקבל חדש החלפה או החזרה.עבור כל רס ן הסיני 110cc ו 125cc מנוע טרקטורונים,אופני העפר, בור אופניים,ללכת Kart,כיס אופניים להשתמש בגודל הזה בוכנה.כגון קסומי Taotao Sunl Coolster Roketa BMS SSR.החבילה כוללת : . 1*52.4 מ " מ הבוכנה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.