• לאחרונה
MPW השמש מצלמות אבטחה חיצונית, 5dBi אנטנה אלחוטי, WiFi 360° הביתה המצלמה PTZ,1080P צבע ראיית לילה עם 14400mAh סוללה, 2-Way Audio, PIR רדאר כפול זיהוי, IP66, SD/אחסון ענן

MPW השמש מצלמות אבטחה חיצונית, 5dBi אנטנה אלחוטי, WiFi 360° הביתה המצלמה PTZ,1080P צבע ראיית לילה עם 14400mAh סוללה,

הערכת המבקרים:
ILS 194.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【אנרגית שמש & 5dbi אנטנה】את אלחוטית חיצונית מצלמת אבטחה עם פנל סולארי ו 144000m Ah סוללות נטענות להבטיח כוח נצחי.לא טרחה להסיר את המצלמה תשלום. 5dbi אנטנות כפולות מזכים את מצלמה חזקה יותר, רשת יציבה יותר קליטה.תומך רק ב-2.4 Ghz Wi Fi שבו יש חדירה טובה יותר ורחב יותר wifi טווח, לא 5 GHz. 【גמיש פאן להטות & 360°כיסוי】355° סיבוב אופקי & 100°אנכי סיבוב & 4 X זום דיגיטלי ניתן לשליטה על האפליקציה, עם 130 מעלות זווית רחבה, את המצלמה ptz חיצונית ערבויות פנורמי ירה בכל פינה של הבית שלך, חנות, מוסך. 【צבע ראיית לילה & IP66 עמיד למים】הכיפה מעקב אבטחה מצלמת 1080p HD מלאה בשעות היום וידאו ותנועה. מופעל על-ידי אור הזרקורים צבע ראיית לילה, יש לו שני מצבים של ראיית לילה, צבעוניים, ראיית לילה IR.עם dual מקור אור עיצוב ו-4 זרקורים & אורות אינפרא אדום, זה יכול להראות לך צבע תמונות בחושך מוחלט.את מצלמה חיצונית מצויד עם IP66 מדורג עמיד מעטפת החיצונית, שנועדה להפעיל את המצלמה גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. 【PIR זיהוי תנועה & אודיו דו-כיוונית】משודרג אל האדם וזיהוי PIR תרמית זיהוי החיישן הזה הביתה מעקב המצלמה יכולה לשלוח לך התראות בזמן אמת כאשר מזוהה תנועה.לאחר קבלת התראות, אתה יכול לדבר עם מי שעומד מול המצלמה דרך האפליקציה בזמן אמת, לא משנה מתי ואיפה אתה נמצא.מצלמת האבטחה הזו היא לא רק לפקח על הבית שלך, אבל גם יכול לשמש כדי להבריח פורצים או גנבים. 【128 GB SD ו-30 ימים חינם אחסון ענן】 תמיכה עד 128 GB של המורחבת מוצפן זיכרון ו-30 יום חינם אחסון ענן משפט שירות.כל קבצי וידאו יכולים להיות שיחק רק על האפליקציה שלך.זה בלתי אפשרי לשחק את כל הקבצים שיוצאו כרטיס ה-SD למכשיר אחר.אתה לא צריך לדאוג לפרטיות גם אם wifi מצלמה גנובה, כי זה ייקח של הגנב תמונה ולשלוח אותו אליך.השמש מצלמת אבטחה חיצונית מצוידת ברזולוציה גבוהה של 1920x1080 ראיית לילה, צבע תפקוד ראיית הלילה, זה יכול להראות לך וידאו צבעוני.באותו זמן, מצלמה אלחוטית יש 4 זרקורים ו-5 אורות אינפרא אדום, מרחק ראיית הלילה מרבי של עד 25 מיליון.אפילו בחושך, אתה יכול לשלוט בו מרחוק עבור סיבוב 355 ° אופקית, 100 ° אנכית, והוא 4 X זום דיגיטלי (ללא זום אופטי) להתמקד בכל התחומים, לא לפספס אף פרט.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.