• לאחרונה
קל הולך למתוח כרית כיסוי לכריות הספה רהיטים מגן ספת מושב הספה לכיסוי ספה כיסוי רך גמישות עם גומי התחתון(כרית הכיסא,שחור)

קל הולך למתוח כרית כיסוי לכריות הספה רהיטים מגן ספת מושב הספה לכיסוי ספה כיסוי רך גמישות עם גומי התחתון(כרית הכיסא,שחור)

הערכת המבקרים:
ILS 23.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

פוליאסטר.באיכות גבוהה חומר : 20% ספנדקס+80% פוליאסטר באיכות גבוהה נמתח בד,רך ונוח.מידות : הכיסא כרית מבוא אורך 40-53 ב,רוחב 20-27.5,עובי 2-9in.פרטים נוספים אנא עיין מדידה מדריך צילום, בבקשה למדוד לפני הרכישה.רחב שימוש : ניתן להשתמש בו כדי לכסות לא רק את כריות המושב של הספה שלך, אבל גם את הגב כריות זמן רב ככל שהם יכולים להיות מופרדים מן הספה.צבעים שונים מוכנים, אתה יכול לבחור את הצבע שאתה רוצה לכסות.קל להתקנה : בדוק את מדריך ההתקנה בזהירות, זה יכול להסתיים בתוך 3 דקות על ידי אדם אחד, חבילה : חתיכה אחת כרית כיסוי.טיפול קל : מכונת רחיץ, לשטוף בטמפרטורה של 30 מעלות צלזיוס, קלה laundey חומרי ניקוי מומלץ, נא לא מלבין.לא ברזל.כיסא לכיסוי : מתאים הכולל פינת ישיבה הוא 25.5".הכיסא לכיסוי : מתאים הכולל פינת ישיבה הוא 46.5".ספה לכיסוי : מתאים הכולל פינת ישיבה, הוא בן 66".ענק הספה לכיסוי : מתאים הכולל פינת ישיבה 78".בבקשה למדוד לפני הרכישה; ראה מדידת מדריך בתמונות לקבלת רשימה של כל המדידות.טיפים חמים : . 1.לא עמיד למים, לא מתכוון להגן מפני נוזלים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.