• לאחרונה
עץ באולינג להגדיר עץ פינים של באולינג וביצים לילדים חיצוני המשחק עץ באולינג משחקים לילדים מעץ פיני באולינג לילדים 6 שנים

עץ באולינג להגדיר עץ פינים של באולינג וביצים לילדים חיצוני המשחק עץ באולינג משחקים לילדים מעץ פיני באולינג לילדים 6

הערכת המבקרים:
ILS 45.00

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

עץ באולינג להגדיר עץ פינים של באולינג וביצים לילדים חיצוני המשחק עץ באולינג משחקים לילדים מעץ פיני באולינג לילדים 6 שנים זה באולינג. הסט כיף לשחק עבור שני ילדים ומבוגרים.יש לו סיבוב פינים של באולינג, אשר גם הם די יציבים. ● חומר : סיכות עשויים עץ אלמון והביצים - אלון, אפר עץ ● טיפול : שייף חלקה, לא בלכה, נעים לגעת ● קוטר הכדורים : 6cm = 2.36" ● גודל של סיכות : גובה 15 ס "מ = 6", קוטר 4 ס "מ = 1.57" ● הסט כולל : 6 סיכות, 2 ביצים ו בד שקית ● המחיר שצוין עבור אחד באולינג להגדיר ● ממוצע זמן משלוח : מדינות אירופה, כוח העבודה האזרחי.בריטניה - 10-14 ימים במזרח התיכון - 10-14 ימים ארה " ב וקנדה - ימים 12-21 מרכז ודרום אמריקה - עד 30 ימים אסיה - עד 30 ימים. אוסטרליה וניו זילנד - עד 30 ימים שאר העולם - עד 30 ימים לשלוח פריטים בזהירות ובבטחה ארוז באמצעות דואר אוויר.לאחר משלוח הפריט אני לספק לך עם מספר מעקב. ● מכס, ייבוא מסים הקונים אחראים לכל המכס, ייבוא מסים עשויים לחול.אני לא אחראי על עיכובים בשל ומנהגים חגים לאומיים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.