• לאחרונה
LAYOND 4 מסנן פחמן לגדול אוהל מערכת האוורור, 200CFM סופר שקט מוטבע מאוורר, ערכת קיבולת גדולה יותר מלא פחם מסנן, מהירות משתנה בקר, 10ft ducting, 5ft כבל חשמל מתאם

LAYOND 4 מסנן פחמן לגדול אוהל מערכת האוורור, 200CFM סופר שקט מוטבע מאוורר, ערכת קיבולת גדולה יותר מלא פחם מסנן, מהירות

הערכת המבקרים:
ILS 187.49

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

עובד גם פליטה/צריכת אוהד : המקום הזה שבתוך הגידול האוהל, זה עובד כמו מאוורר פליטה.כאשר הם ממוקמים מחוץ לגדול האוהל, זה יכול להיות עובד כמו מושלמת צריכת מאוורר.שקט מאוד : לאמץ סופר שקט DC סוג מאוורר צנטריפוגלי, זה עובד בצורה חלקה בלי להתנדנד או זמזום רעש.בנוסף מצוין זרימת האוויר-נתיב עיצוב, רק חלק הרוח-נשמע הנצפה.התקנה קלה : אתה רק צריך להדק את לחתיכת על אוגן, אז אתה יכול לתלות את היחידה בכל מקום, לכל כיוון, או שאתה יכול פשוט למקם אותו עומד על הרצפה.בטוח ויעיל : לאמץ DC24 V מאוורר צנטריפוגלי, עבודה עם AC110 V-DC24 V מתאם, הרבה יותר בטוח מאשר ישירה AC110 V אוהדים.חזק ויעיל אוהד רק 30 W על 200 CFM.סינון גבוהה ביצועים : פחמן עשוי הפילטר של 1050+ אוסטרליה בתולה פחם.את צורת יהלום רשת עיצוב מבטיח יותר אוויר-מגע באזור, גבוה יותר מריח קרצוף היכולת. (החלפת מסנן פחמן ASIN : B098 J5 KBHN).

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.