• לאחרונה
הברז בשירותים שחור כלי כיור מפל כיור אמבטיה ברזים תואמים לצוץ פקק ניקוז אחת להתמודד עם חור אחד מערבל הקש על יהירות שימוש מסחרי קווי האספקה של צינור עופרת חינם,6190-B

הברז בשירותים שחור כלי כיור מפל כיור אמבטיה ברזים תואמים לצוץ פקק ניקוז אחת להתמודד עם חור אחד מערבל הקש על יהירות

הערכת המבקרים:
ILS 94.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

גימור : שחור מט לסיים יוצר מסתורית.מ שלה עמיד לאורך זמן הבנייה עכשווית ועיצוב-המשלימה את העיצוב, את הברז הזה שייך בחדר האמבטיה שלך.חומר : נמוך חוט פליז הבטחת איכות ואריכות ימים, להוביל אחוז פחות מ-0.25%, לציית NSF61 ו NSF372. חבילה : כדי למנוע התנגשות במהלך ההובלה, האריזה עם קצף בתוך איזה משחק חשוב תפקיד המגן.קל להתקין : השתמש את הבורג הארוך, מה שהופך את ההתקנה קלה ומהירה יותר, אתה יכול לעשות את זה בעצמך.מפל מים זורמים : אידיאלי לשימוש יומיומי בשירותים משימות כמו צחצוח שיניים, שטיפת ידיים.הלחץ של המים ובצוע מים יעילות מבלי להקריב את לחץ המים או את הביצועים הכוללים.גימור : שחור מט.שיטת התקנה : על סיפון רכוב.הגוף העיקרי חומר : פליז.Pop Up ניקוז חומר : פליז.שסתום : אמין קרמיקה מחסנית.זרבובית להגיע : 5.15 אינץ'.זרבובית גובה : 9.25 אינץ'.גובה כולל : 12.2 אינץ'.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.