• לאחרונה
Excellerations השולחן המגן 5 Pk – פלסטיק מפריד מסך על השולחן, שולחן או דלפק - מתקפל נייד מחסום – הכיתה או המשרד המגן (27.5W x 13.75ד x 19.68H)

Excellerations השולחן המגן 5 Pk – פלסטיק מפריד מסך על השולחן, שולחן או דלפק - מתקפל נייד מחסום – הכיתה או המשרד המגן

הערכת המבקרים:
ILS 188.55

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

התקנה קלה 13.75" על הצדדים; 19.68 גבוהה".להרגיש נוח ובטוח שולח את הילד לבית הספר עם עיצוב חדשני מבית Excellerations.מוצר זה פותח על מנת למקסם את הבטיחות של ילדים בכיתה על ידי מניעת התפשטות של טיפות לאורך כל היום.Excellerations מחסומים לספק לתלמידים עם אזור עבודה מרווח, ובמקביל לאפשר לתלמידים לראות את החברים שלהם – הם מופרדים על הבטיחות אך יחד בשביל הכיף!לספק תלמידים, מורים, מנהלים, וכל העובדים עם קריטי ההגנה שהם ראויים עם Excellerations שולחן העבודה מחסומים.עשוי עמיד ברור PVC ויניל עם קצה אטרקטיבי מחייב.אלה עיטוש שומר השולחן מגנים כוללות גומי כוסות יניקה עם פלסטיק גשר, הר משטח כלשהו קל ובטוח התקנה והסרה.את עצמאי מגן מגן מתקפל שטוח לאחסון בקלות מגבונים לנקות עם מים וסבון.שולחן העבודה מחסום יכול להיות בקלות הזרקתו שולחן או שולחן תוך מתן תצוגה ברורה לסטודנטים וההגנה לה הם ראויים.שומר אמצעים 27.5" רחב, 13.75" עמוק ו-22 גבוהה".

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.