• לאחרונה
גרייס הסמטה הדגל האמריקאי: 3x5 רגל לנו דגל - תוצרת ארה ב. רקום כוכבים, תפור פסים פליז לולאות. דוהה עמיד, כבד, לאורך זמן ניילון על עמידות חיצונית.

גרייס הסמטה הדגל האמריקאי: 3x5 רגל לנו דגל - תוצרת ארה ב. רקום כוכבים, תפור פסים פליז לולאות. דוהה עמיד, כבד,

הערכת המבקרים:
ILS 52.01

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

★ תוצרת ארה " ב : 100% הדגל האמריקאי עשה שימוש האמריקאי חומרים.בגאווה שנעשו על ידי עובדים אמריקאים כאן בארה " ב.דגל קוד תואם. ★ איכות חומרים : זה 3x5 לנו דגל עשוי Durawavez ניילון כדי לעזור לעמוד קשים חיצוני סביבות.הדגל שלך יהיה גמור עם פוליאסטר לעבר כוח נוסף, ארבע נקודה מחט לעוף שולי (4 שורות של תפרים), ונחושת לולאות זה יחזיק חזק. ★ רקום כוכבים ותפרו פסים : כאשר 3x5 הדגל האמריקאי מגיע לבית שלך או העסק, תוכל להבחין באופן מיידי את ביצוע מדהים.אתה תהיה גאה להציג את יפה רקום כוכבים ותפרו פסים, במיוחד בידיעה שהם היו בעבודת יד על ידי האמריקאים. ★ חזק, עמיד, תוססת : הרשמי שלך גרייס הסמטה דגל יטוס עם עזים, צבעים בהירים הם UV לדעוך עמיד בצורה מושלמת. לראווה Ol' תהילה עבור כל לראות.מושלם לכל מזג אויר חיצוני הדגל האמריקאי. ★ אחריות : את 3x5 ארה " ב רקום דגל מגיע עם "1 שנה בלי שאלות אחריות".שום דבר, אבל את הטוב ביותר עבור אמריקאים גאווה.המוט נמכר בנפרד. ★ נהדר עבור יום הזיכרון, חג ההודיה, & חופשת חג המולד.כמו כן, מושלם ותיק של המתנה.אמריקניים.העבודה האמריקנית.כמו שזה צריך להיות.גרייס הסמטה רקום דגלי אמריקה בעבודת יד כדי להיות יפה תזכורת של חופש וזכויות האמריקאי נהנה.המשימה של גרייס הסמטה היא להחזיר את המסורת האמריקאית של מטיס את הכוכבים ופסים כמו מפגן של אחדות, גאווה, אהבה ארה " ב המדינה הגדולה ביותר בכדור הארץ.עד עכשיו, אתה יודע שאתה יכול לסמוך על גרייס לסמטה כדי לספק יפה, עמיד, האמריקאים עשו לנו דגל.כדי לחגוג את מה הדגל הזה מסמל, כדי לתמוך הגברים והנשים האמיצים שנלחמים כדי להגן על זה, ההזמנה שלך מוסמך גרייס הסמטה הדגל האמריקאי היום.אלוהים יברך את אמריקה!.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.