• לאחרונה
שמן עפרונות עץ צבעוניים עפרונות,120 צביעה עפרונות כיכר חביות עפרונות למבוגרים חוברות צביעה,שרטוט, ציור,ציור,מתנה לחג המולד,מתנות חג ההודיה

שמן עפרונות עץ צבעוניים עפרונות,120 צביעה עפרונות כיכר חביות עפרונות למבוגרים חוברות צביעה,שרטוט, ציור,ציור,מתנה לחג

הערכת המבקרים:
ILS 44.97

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

צבעים מרהיבים-ציור עפרונות להגדיר כוללת 120 צבעים שונים.מושלם עבור מבוגרים חוברות צביעה, צייר, אמן, הפעלה של הרפיה, צביעה או מתנות עבור הציור נאהבים.מתנות נהדרות תחת 30 דולרים.עיצוב-אחד פרימיום ציור עיפרון משלו בודדים מספר צבע, אשר מאפשרים לך לבחור את הצבע בקלות.רך הליבה כותב בצורה חלקה וקובע גוונים שונים היטב.מקצועי - 120 עפרונות צבע השמן נועד לשמור על בעוצמה מלאה כדי להפוך מושלם לביטוי אמנותית מצגות ייחודיות, 120 מרגש צבעים.נייד-עפרונות צבעוניים בתפזורת מגיעים בקופסת מתכת אורז עם 3 שימושי מגשי פלסטיק כדי לשמור על עפרונות טוב מאוד מוגנת, יפה מאורגן.נייד, בהדרגה מגוונים צבע רצף שכבות את יצירות האמנות שלך.שים לב : מגשי פלסטיק היא קצת יותר גדולה,לפעמים עפרונות יהיה צפוף יחד תחבורה,עיפרון חור על המגש ריק,זה נראה כמו עיפרון פספס .למעשה,בכל מגש יש 40. עפרונות,בבקשה לספור אותם אם אתה רואה את ריק העיפרון לחור.תרגיש חופשי לפנות אלינו לקבלת כל ספקות.אלו עפרונות צבעוניים לבוא עם כיכר חביות כדי למנוע גלילה קטן זווית וגם קל להחזיק מהרגיל סוג.שמן עפרונות הסט מגיע בקופסת מתכת אורז עם 3 שימושי מגשי פלסטיק כדי לשמור על עפרונות טוב מאוד מוגנת, יפה מאורגן.מושלם עבור ילדים ומבוגרים בכיתה וגם בבית.שלנו עפרונות יש עיצוב מיוחד מרובע חביות לתת לך את רוב מהפסקת נוח לאחיזה זה נמשך כל היום.עיפרון עץ ועיפרון הליבה אנו משתמשים הוא עצמאי בסדר בחברה שלנו.משמעות הדבר היא כי הסיכוי של קבוצה מיקרו-וריאציות שאתה יכול לראות מותגים אחרים של ציוד אמנות בוטל. 120 חי,פיגמנט עשיר עפרונות צבעוניים.מיוחד מרובע חביות עפרונות.נהדר עבור מיזוג,הצללה שכבות. 3 מ " מ חזק אמין הליבה לשימוש זמן ארוך.עמיד ונייד מתכת תיבת אחסון brutfuner עפרונות צבעוניים.ספורים וצבע קוד עפרונות תיבת קל כדי לקבל את הפריטים שאתה רוצה.הסיבה love : .By שיתוף האהבה שלנו לאמנות איתך, אנחנו רוצים לעודד את כולם לצייר-אפ השראה!.אלו עפרונות צבעוניים לבוא עם כיכר חביות כדי למנוע גלילה קטן זווית וגם קל להחזיק מהרגיל סוג.שמן עפרונות הסט מגיע בקופסת מתכת אורז עם 3 שימושי מגשי פלסטיק כדי לשמור על עפרונות טוב מאוד מוגנת, יפה מאורגן.מושלם עבור ילדים ומבוגרים בכיתה וגם בבית. 120 עזים,פיגמנטים עשירים בצבע Pencils Special כיכר חביות pencils Great על מיזוג,הצללה layering3mm חזק אמין הליבה במשך זמן רב use Durable, נייד מתכת, תיבת אחסון brutfuner צבעוניים pencils Numbered וצבע קוד עפרונות תיבת קל כדי לקבל את הפריטים שאתה רוצה.הסיבה שאנחנו אוהבים : על ידי שיתוף האהבה שלנו לאמנות איתך, אנחנו רוצים לעודד את כולם לצייר-אפ השראה!.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.