• לאחרונה
BOAYAL לייזר ירוק רמת עצמית פילוס לחצות קו קווים אופקיים ואנכיים גבוה ראות 100Ft עם מגנטי הר בסיס, לשאת את התיק על הבנייה או לתליית תמונות

BOAYAL לייזר ירוק רמת עצמית פילוס לחצות קו קווים אופקיים ואנכיים גבוה ראות 100Ft עם מגנטי הר בסיס, לשאת את התיק על

הערכת המבקרים:
ILS 131.25

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

3 ב-1 לייזר עם רמת דיוק גבוהה וראות.BOAYAL T02 סדרת רמת לייזר, לייזר בכיתהⅱ, פלט poweer הוא פחות מ-1m W עם 3 קרן, אנכי, אופקי לחצות קו לייזר לוקח בטכנולוגיה מתקדמת כדי לספק מקסימום קו לייזר ראות עד 50ft, בין אם זה חזק שמש יום או לילה אפל, את לייזר ירוק קו תמיד יש ניראות גבוהה כדי לתת את שיפוץ הבית או אחרים פרויקטי DIY הכי precisest תוצאות.סופר קל לשימוש - כפתור אחד מבצע עושה את זה קל כדי לבחור חוצה את הקווים, אופקי או קו אנכי, מתאים אחר השימוש מצבי הדיוק הוא יותר מדויק ויציב.מתאים כלי שכל אחד יכול להשתמש, אפילו אלה בלי הרבה הקודמת DIY ניסיון.מספר מבצעי משתמש - להקל כדי תליית תמונות, התקנת רצפות, ארונות, קירות, אריחים, צינורות בתוך הבית, מסגור, הנחת אריחים וכו'.אידיאלי לבניית פסטיבל קישוטי.גודל נייד מצויד בתיק יכול למנוע אבק לאחסון ושומר על רמת לייזר נגד המשפיעים ומגרד.קל לשאת לארוז.עמיד למים, DUSTPROOF מלא גומי רך מכוסה דיור - IP54 עמיד במים בעיצוב מגן על היחידה מפני נתזי מים, אבק, פסולת בנייה.שלנו, רמת לייזר יכול לעמוד את ההשפעה וללבוש של עבודה סטנדרטית אתרים.איך להשתמש בזה.BOAYAL לייזר רמה יש שני מחליפים מודלים : . 1. הזזה מתג הנעילה כדי "לפתוח" עמדה, שניהם אנכיים ואופקיים קרני לייזר אור למעלה, המכשיר יהיה פילוס עצמי. 2. לחץ על לחצן מקש, אנכי קרן לייזר אור, אופקי קרן לייזר קרוב. 3. לחץ על לחצן מקש שוב, אופקי קרן לייזר אור, אנכי קרן לייזר קרוב. 4. לחץ על לחצן מקש שוב, שני אופקי ואנכי קרן לייזר אור.הזזה מתג הנעילה כדי "לסגור" מיקום, אתה יכול לחזור על הניתוח לעיל ולקבל קרני לייזר אתה רוצה.במקרה זה, אתה יכול להטות את הלייזר הזה ברמת באופן שרירותי.לייזר רמות דיוק גבוהה יותר, לביצועים טובים יותר של פרויקטים אתה מקבל.זה הקו הירוק לייזר רמות מספק ניראות גבוהה ודיוק יכול להפוך את הפרויקטים שלך במצב מושלם.לא מבריק במיוחד בסביבה, מרחק עבודה יכול להגיע ל-30 מטרים/ 100 מטרים.BOAYAL קו לייזר רמה לוקח בטכנולוגיה מתקדמת כדי ליצור דגמים חדשים ותכונות מסוימות עמיד למים, אנטי-זרוק ולחות פונקציות.החליפה שלה במשך כמה מורכבים סביבות עבודה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.