• לאחרונה
הטירה ציוד אמנות 12 פיסת ציור אמנות עפרונות להגדיר עבור מבוגרים, ילדים ואמנים | גרפיט עפרונות סקיצה עם בונוס פח תיק | מושלם Starter מצייר הצללה עפרונות או העליון קבע ציוד ?

הטירה ציוד אמנות 12 פיסת ציור אמנות עפרונות להגדיר עבור מבוגרים, ילדים ואמנים | גרפיט עפרונות סקיצה עם בונוס פח תיק

הערכת המבקרים:
ILS 22.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

לעשות את זה קל לחץ על פתח את המכסה של קומפקטי לנשיאה, חסון, פח התיק; באופן מיידי, בחר את נבחרת כיתה של עיפרון, להפוך את זה על ידי שחור צבוע הסוף ולקבל ציור.לגמרי כל מה שאתה צריך הפקודה טכניקות מן טכני יצירתי ציור עם חיוניים בטווח של 12 גרפיט טהור, סופר מלוכדות מוביל 5 H (קשה) כדי 8ב (רך).תענוג להשתמש גבוה סיום לכה, משושה קל-אחיזה צורה, מאוזנת לבקרה, איכות פרמיה לשבור תיגר מוביל עם אין זיהומים להפריע חלק, זורם הבקשה; ביצועים אמינים ללא שבב עץ.הדרכה לבנות את היכולות שלך פשוט למידה סיוע מתגלה ב-5 שלבים יודע איך צריך לצייר את תמונת העטיפה להחיל את שיעורי העבודה שלך.נבדק, ואמינות מובטחת נבדק על ידי סטודיו שלנו מומחים כדי לנצח את המתחרים.מהימן על ידי האולטימטיבי שופטים - 1.5 מיליון לקוחות ברחבי העולם.מגובה על ידי ייחודי כסף בחזרה פלוס אחריות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.