• לאחרונה
מטען עבור Garmin RV 890 (מטען על ידי BoxWave) - משטרת GaNCharge מטען קיר (65W), 65W קטן משטרת גן Type-C ו-הטיפוס-קיר מטען עבור Garmin RV 890 - חורף לבן

מטען עבור Garmin RV 890 (מטען על ידי BoxWave) - משטרת GaNCharge מטען קיר (65W), 65W קטן משטרת גן Type-C ו-הטיפוס-קיר

הערכת המבקרים:
ILS 89.92

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

???? [טכנולוגיה מתקדמת] עשה עם גן טכנולוגיה המכונה.גליום ניטריד. זה טכנולוגיה חדשה שעושה מטענים הרבה יותר קטן, תוך מתן כוח רב יותר מאשר מסורתיים ' רג ' רס. ???? [חיובים התקנים מרובים] כולל 1 USB-A שקע 2 USB-C עבור טעינה בו זמנית!. ????[כוח משלוח] את Ga NCharge מטען קיר יהיה לשנות את המתח והזרם פלט לפי הצרכים שלך!עכשיו כאשר אתה משתמש RV שלך 890 בזמן טעינה, את Ga NCharge מטען קיר יתאים באופן אוטומטי את הביקוש, וההיצע יותר מיץ!שליח עד 65 וואט של כוח, את Ga NCharge מטען קיר יהיה RV שלך 890 ב-100% תוך זמן קצר. ???? [קומפקטי] רק ב-2 ס " מ ארוך, אתה יכול להתאים את מטען קטן בתיק או בכיס.את Ga NCharge מטען קיר מתאים באופן מושלם לתוך שקע הופך חזק טעינה. ???? [מתקפל צדדים] צדדים מקפלים פנימה והחוצה כדי לחסוך מקום ולמנוע נזק המטען שלך.כוחות קסם מופלאים - ומרחב מחיה קטנטן!ניצול מהפכני גן טכנולוגיה, המהנדסים שלנו מסוגלים לדחוס את טעינת כוח אתה צריך, זעיר החבילה.בשביל להיות רק 2 x 1.6 x 1.0 ס " מ, את Ga NCharge מטען קיר יכול לארוז אגרוף!זה מינימליסטי העיצוב הופך את Ga NCharge מטען קיר אולטרה-נמוך פרופיל מטען זה הוא רב-עוצמה ודיסקרטי.להחזיק אחד בבית שלך או במשרד, ולהביא נוספת בתיק או בארנק למקרה שלך RV 890 צריכה לגבות!הכנתי עם גן טכנולוגיה המכונה.גליום ניטריד. זה טכנולוגיה חדשה שעושה מטענים הרבה יותר קטן, תוך מתן כוח רב יותר מאשר מסורתיים מטענים!כולל 1 USB-A שקע 2 USB-C עבור טעינה בו זמנית!את Ga NCharge מטען קיר יהיה לשנות את המתח והזרם פלט לפי הצרכים שלך!עכשיו כאשר אתה משתמש RV שלך 890 בזמן טעינה, את Ga NCharge מטען קיר יתאים באופן אוטומטי את הביקוש, וההיצע יותר מיץ!שליח עד 65 וואט של כוח, את Ga NCharge מטען קיר יהיה RV שלך 890 ב-100% תוך זמן קצר!רק ב-2 ס " מ ארוך, אתה יכול להתאים את מטען קטן בתיק או בכיס.את Ga NCharge מטען קיר מתאים באופן מושלם לתוך שקע הופך חזק טעינה.צדדים מקפלים פנימה והחוצה כדי לחסוך מקום ולמנוע נזק המטען שלך.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.