• לאחרונה
אדניות דלוקס פיצוחים עם אגוזי לוז, 15.25 עוז. ניתנת לאטימה חוזרת מיכל, קשיו, שקדים, אגוזי לוז, פיסטוקים & פקאן קלויים בשמן בוטנים עם מלח ים - כשר חטיף מלוח

אדניות דלוקס פיצוחים עם אגוזי לוז, 15.25 עוז. ניתנת לאטימה חוזרת מיכל, קשיו, שקדים, אגוזי לוז, פיסטוקים & פקאן קלויים

הערכת המבקרים:
ILS 20.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

הנוסחה לשנות : אנחנו שינינו את הפיצוחים נוסחה כוללים אגוזי ברזיל במקום אגוזי לוז; במשך זמן קצר, ייתכן שתקבל פיצוחים עם אגוזי לוז או אגוזים מעורבים עם אגוזי ברזיל בזמן שאנחנו נמצאים בתהליך מעבר המלאי.דלוקס פיצוחים : אדניות דלוקס פיצוחים עם אגוזי לוז מספק טעים בריא טעם לנשנש פריך שילוב של אדניות אגוזים, קשיו, שקדים, אגוזי לוז, פיסטוקים ואגוזי פקאן.אדניות אגוזים : זה 15.25 גרם ניתנת לאטימה חוזרת מיכל של אדניות דלוקס פיצוחים עם אגוזי לוז מכיל כרבע 1 אונקיה מנות כולל ניתנת לאטימה חוזרת המכסה תוכנן כדי לנעול לטווח ארוך רעננות.מלוח הפיצוחים : אגוזים מעורבים מנוסים עם מלח ים עבור משופרת טעם.קלויים, אגוזים מעורבים : אלו פיצוחים קלויים בשמן בוטנים עבור סיפוק טעם, מרקם פריך.חטיפים : פיצוחים מכילים כ-160 קלוריות לכל 1 גרם לשרת. הם מחמם וטעים.אישור כשרות פיצוחים : אדניות פיצוחים הם טעם נפלא מזין צפוף חטיפים האלה שמירה על כשרות.אדניות פיצוחים : כלום פעימות אדניות פיצוחים.לשתף חטיפים עם חברים ובני משפחה, או ליהנות גם מזין צפוף חטיפים למבוגרים או ילדים, כמו משחק יום חטיף, קולנוע, חטיפים, אחרי בית הספר חטיפים, או בתור מתנה לחג או מילוי.אדניות חטיפים, אדניות בוטנים אדניות אגוזים : אם אתה רוצה לספק מלוח תשוקה, אדניות (ו "מר בוטן") יש לך כיסוי.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.