• לאחרונה
52 פיסת ציור מקצועיים עם סט 2 x 50 דף בלוק ציור, ציוד אמנות, גרפיט ציור עפרונות שרטוט סט, אמן מצייר כלים תיבת פח כולל רישום,צבעי פסטל וג מחדד

52 פיסת ציור מקצועיים עם סט 2 x 50 דף בלוק ציור, ציוד אמנות, גרפיט ציור עפרונות שרטוט סט, אמן מצייר כלים תיבת פח כולל

הערכת המבקרים:
ILS 47.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【למתחילים-מקצוענים】עם 52 יצירות אמנות להגדיר אתה יכול להתחיל ציור ורישום ברגע שאתה פותח את הקופסה.בא להשלים עם כל הכלים הדרושים בשביל התחלה אמן כל הדרך ותיק. 【חבילה כללה】לבוא עם 18 עפרונות גרפיט (F,4 שעות,3 שעות,2 H,,H,HB,B,2 B,3 B,4 B,5 B,6 B,,7 B,8 B,9 B,10 B,12 B,14ב'), 3 עפרונות פחם,4 פסטל עפרונות, 2 עפרונות גרפיט(4 B,6 B), 1 לבן עיפרון גרפיט, 3 מיזוג נייר גדמים, 1 כפול הראש עיפרון extender, 1 מתכת אמנות סכין, 4 פחם ווילו מקלות, 3 מקלות פחם, 3 גרפיט מקלות, 1 בלוק נייר זכוכית, 1 פלסטיק המחק, 1 לשה מחק, 2 sharpeners, 2 x 50 דף בלוק ציור +1 תיבת פח. 【מתנה מושלמת להגדיר】אמנות זו. הסט מתאים גם לסטודנטים, חובבים שאוהבים אלבומים ואפילו מקצועיים מגירות עובד על כלי השיט או נייר הבנייה, פרט שרטוט ברמה גבוהה כישורים אמנותיים.אתה יכול לתת ערכת ציור לילדים & בני נוער ולהתחיל מישהו יצירתי נתיב, מצייד אותם הראשונה שלהם לאמנות סט. 【ליצור סקיצות יפהפיות בקלות】 לגלות את מועדף מצייר בסגנון בין אם באמצעות מגוון רחב של עפרונות גרפיט, הרישום עפרונות,עפרונות פחם או אולי גרפיט מקלות?לשלב האלה איכותי עם כלים פופולריים מצייר בטכניקות וליהנות תוצאות שווה שיתוף. 【קל לנשיאה】מגיע חסון תיבת פח בקלות לארגן את הציוד.קח את האמנות לקבוע איתך בכל מקום צבע, לצייר.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.