• לאחרונה
10' x 12' קיץ חורף כיסוי על ידי חוצות מזדמן - מגן 10'x12' גזיבו כולל Sambra, קונקורד ואת אדיסון גזיבו (144 L x 120 W x 120 ש ח)

10' x 12' קיץ חורף כיסוי על ידי חוצות מזדמן - מגן 10'x12' גזיבו כולל Sambra, קונקורד ואת אדיסון גזיבו (144 L x 120

הערכת המבקרים:
ILS 47.10

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

להגן על המבנה מפני החורף אלמנטים.אטרקטיבי, עבה, גמיש הבד עשוי פוליאסטר עמיד.לא כמו ברזנט.צפיפות גבוהה עמיד במים בד ציפוי גבולות לחות חשיפה.יהיה לחסום את רוב הרוח ויש לו קשרים בכל פינה פוסט. (משקולות יכול להציע אבטחה נוספת כנגד הרוח).רוכסן הדלת קל הפנימי גישה.שלושה חלונות עם רול-אפ מכסה כדי להכניס אור טבעי.הביתן לא כלול.מאוחסן בארה " ב.זה כהה חום קיץ חורף הכיסוי נועד להגן על ההשקעה שלך ולהאריך את השימוש בו.כיסוי זה יהיה להגן על היחידה מפני החורף הקשה אלמנטים, להאריך את תוחלת החיים שלה.את רוכסן הדלת מאפשרת גישה הפנים והחלונות לאפשר אור טבעי, אם אתה רוצה להמשיך להשתמש המבנה בחודשי החורף.יחידה זו יהיה לחסום את רוב הרוח אנו מציעים גם בחורף עמודי תמיכה משופרת עבור מבני תמיכה, בטיחות נוסף האם אתה רוצה להמשיך להשתמש הביתן שלך במהלך חודשי החורף.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.