• לאחרונה
מ 'להתערבב JRod הלחץ מכונת כביסה זרבובית, במורד הזרם Nozzle Kit עם 4 דרך ג 'יי-רוד טיפ מחזיק רך כביסה, חיבור מהיר 1/4 אינץ'

מ 'להתערבב JRod הלחץ מכונת כביסה זרבובית, במורד הזרם Nozzle Kit עם 4 דרך ג 'יי-רוד טיפ מחזיק רך כביסה, חיבור מהיר 1/4

הערכת המבקרים:
ILS 29.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

תכונה : Jrods שטיפה בלחץ תואם עם 1/4 אינץ ' סטנדרטי חיבור מהיר הולם.לחץ עבודה הוא 4000 PSI.מתאים 2-3 GPM כביסה בלחץ.את Jrod טיפים הערכה כוללת : 0010 (גבוה לשטוף, תרסיסים ישר זרם, ספריי זווית 0 מעלות); 0030 (גבוה סבון, ספריי ישר זרם, ספריי זווית 0 מעלות); 2510 (נמוך לשטוף, תרסיסים רחב, לרסס בזווית של 25 מעלות); 2530(נמוך סבון, ספריי רחב, לרסס בזווית של 25 מעלות).נוח Jrod טיפים : כאשר הזרם הכימיקלים שלך, אתה יכול להשתמש Jrod קצה בעל כל אלה חרירי בהישג יד.שמים את כל הצינורות יחד, לעבור במהירות ממקום אחד גודל אחר.יישום : למטה זרם זרבובית הערכה המושלמת לניקוי קשה להגיע לאזורים, אשר מקשה על ניקוי יותר קל עם דפוס שונה טיפים.במורד הזרם שיטות לשמור בכימיקלים שלך כביסה בלחץ.AMZ כלי הוא מומחה כביסה לחץ אביזר.את רוב ייעוץ מקצועי יינתן כאשר אתה פוגש בעיות.בבקשה להיות חופשי לפנות אלינו. 1. לחץ עבודה הוא עד 4000 PSI. 2. 1/4" סטנדרטי חיבור מהיר הולם. 3. מתאים 2-3 GPM כביסה בלחץ.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.