• לאחרונה
מחסום הסרט - Ruicoo 1200 דפים 4 x 6 כחול מחסום גליל סרט עבה חד פעמיות מגן הסרט PE מחסום הקלטת כדי להגן על משטחים לשמור על ניקיון,Microblading

מחסום הסרט - Ruicoo 1200 דפים 4 x 6 כחול מחסום גליל סרט עבה חד פעמיות מגן הסרט PE מחסום הקלטת כדי להגן על משטחים לשמור

הערכת המבקרים:
ILS 29.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

●כחול מחסום סרט גודל שלנו - Ruicoo מחסום גליל סרט יש 1,200 גיליונות.כל גיליון אמצעים 4" x 6".אנו מבטיחים זה מה כצפוי. ●דביק : את מחסום גליל סרט הוא ניילון נצמד עם עצמי גיבוי דבק.אנו מבטיחים את המוצר שלנו עושה מה שהוא צריך להיות כדי לענות על הצרכים שלך. ●שאינו מקל קצוות : אלה מחסום הסרט גיליונות לא דבק על הקצוות ולא יכול לקרוע ללא שאריות כדי להקל על העבודה שלך. ●קל לקרוע : אלה מחסום הסרט גיליונות נקודת פריצה רגל כל גיליון,אתה יכול לקרוע את מספר גיליונות כמו שאתה צריך.זה יכול לחול גם על מכשירים שונים או ציוד כגון להתמודד עם מכסה,עט נדנים, וכו'. ●בטוח & נקי : המכשול הסרט מסייע להגן על משטחים שונים של ציוד.זה נקי ובטוח לכולם להשתמש.עלינו : Ruicoo מחסום גליל סרט - 1200 דפים 4 "x 6' מחסום גליל סרט עם מכונת תיבת שיניים קעקועים,קעקוע אספקה.Ruicoo הוא מהימן המותג מתמקד יעיל ביותר מוצרים לפגוש את הלקוחות צריכים.אנחנו כל כך שמח שאתה שמח קניות איתנו.מפרט : מצב : 100% חדשים צבע : כחול גודל : 4" x 6" חומר : פוליאתילן, אריזה : 1200 דפים(רול 1) להבטיח את שביעות רצון הצענו 100% שביעות רצון להבטיח.אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה לחלוטין על המכשול הסרט.פשוט להחזיר אותו לקבלת החזר כספי מלא או להחליף.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.