• לאחרונה
Soghem עט נוצה ודיו להגדיר עבור קליגרפיה כולל עט-נוצה, חותם השעווה חם, דיו, ניבס, חותם השעווה multicolour, החותם חותמת, בציר, מעטפות נייר המכתבים, כלי לפתוח את המעטפה.

Soghem עט נוצה ודיו להגדיר עבור קליגרפיה כולל עט-נוצה, חותם השעווה חם, דיו, ניבס, חותם השעווה multicolour, החותם חותמת,

הערכת המבקרים:
ILS 35.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

????מחדש את התשוקה לאמנות : קליגרפיה היא אמנות עתיקה זו התחדשות.הסט שלנו מספק לך בדיוק את הפריטים שאתה צריך כדי לשחרר את התשוקה שלך.במיוחד עבור HP של אוהדים. ????לגלות מחדש את ההנאה של הכתיבה : את הקלילות של עט הנוצה שלנו ואת המרקם של דיו שמלווה אותו לתרום הנוחות שאתה recenter במהלך הכתיבה.בנוסף לכך השימוש של קבוצה זו צונח בחזרה לתוך יפה זיכרונות ילדות. ????מתאים כמתנה : העיצוב היפה של האריזה שלנו נוצה לטבול העט מסייג את זה בתור מתנה עבור יקיריהם של כל קבוצות גיל : זקנים, צעירים, ילדים.אזהרה!השימוש הנר כדי להמיס את השעווה דורש השגחת מבוגר. ????התוכן שלנו-נוצה העט שלנו : קליגרפיה לטבול את העט הסט כולל 1 עט נוצה עם החוד, 1 בקבוק דיו מלא דיו, 1 "2 ב 1" בעל קולמוס דיו ועט בקבוק, 5 החלפת ניבס עם גדלים שונים, 1 בקבוק של אש צבע שעווה בצבעים מרובים, 1 נר, 1 החותם חותמת, 1 שעווה נמס כף, 5 מעטפות נייר המכתבים עם וינטאג', עיצוב, 1 כלי לפתוח את המעטפה, 1 חותם השעווה מתחמם התנור. ????עוצב עבור הלקוחות שלנו.הבחירה של כל פריט בערכה זו, הבחירה של האיכות שלהם, החומר שלהם, העיצוב שלהם, ואת האריזה נעשו בקפידה כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו למנוע נזק בזמן המשלוח.מסיבה זו, אנו מבטיחים לך 100% אחריות על המוצרים שלנו.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.