• לאחרונה
מיוחד אספקה קרש קפיצה עבור ילדים וחיצוניות איזון רחובות לקדם קואורדינציה, שיווי משקל, כוח בטוח הילד גומי, החלקה שולי (Multi-צבע, 12)

מיוחד אספקה קרש קפיצה עבור ילדים וחיצוניות איזון רחובות לקדם קואורדינציה, שיווי משקל, כוח בטוח הילד גומי, החלקה שולי

הערכת המבקרים:
ILS 179.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

לקדם שיווי משקל וקואורדינציה – 12 חתיכת קרש קפיצה להגדיר מקדם פעילות גופנית, משחק פעיל, מעורר השראה הילד שלך כדי לקפוץ, להתמתח, לטפס, ואיזון לכל הגוף פעילות גופנית.בהיר, צבעוני בלוקים – הילד שלנו קרש קפיצה בארבעה נייטרלי צבעים לבנים ולבנות לשחק לבד או ביחד, כולל צהוב, אדום, כחול, וירוק.וחיצוניות לשחק מיוחדת – אספקה איזון רחובות עמידים מספיק כדי להיות נהנה כמעט בכל מקום!שלהם מחוספס הטבע מלא גומי, להחליק עמיד תחתיות שיהיו בטוחים עבור שטיחים, אריח, ודשא.ידידותי לילד, ילד-בטוח כיף – אלה איזון אבנים כוללים החלקה קצה גומי כדי להפחית החלקה או תאונות.שלנו עיצוב עמיד יכול להתמודד עם כמה 220 קילו.משקל הגוף כדי להכיל ילדים, בני נוער ומבוגרים.בגבהים שונים וגדלים – טוב יותר כדי לאתגר את הילד שלך ולהגדיל את הכיף והתרגשות, כללנו את אלה קטנים וגדולים שלב אבנים שמציעות גבהים שונים וגדלים כדי להתאים יותר את גידול הפעילות לצרכים.וחיצוניות קרש קפיצה.כיף, משחק יצירתי לילדים.לקדם קואורדינציה, שיווי משקל, כוח.להשתנות בגודל, שיפוע.גומי התחתון ואת הקצה כדי למנוע החלקה.גילים מומלצים : 3-7. תמיכה עד 220 ק " ג.אחד.חמש (5) קטן.ארבעה (4) בינוני.שני (2) גדול.אחד (1) גדול במיוחד.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.