• לאחרונה
AFA כלים - סט של 4 גלגל צ ' וקס | כבד גומי וודג על מלפנים ומאחור צמיגים | מהיר אחיזה מחוספס עיצוב ארגונומי ידיות נשיאה | סד בלוק שלך קרוואן, קרוואנים, קרוואנים, משאית, רכב או

AFA כלים - סט של 4 גלגל צ ' וקס | כבד גומי וודג על מלפנים ומאחור צמיגים | מהיר אחיזה מחוספס עיצוב ארגונומי ידיות נשיאה

הערכת המבקרים:
ILS 27.75

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

הגלגל הכפול סד סט : 4-Pack של סלעי גלגל המשנקים לתת לך במהירות סד מלא הציר של צמיגים - הן מלפנים ומאחור. כדי לתת לך שקט נפשי כי המכונית שלך, משאית, טריילר, טרקטורון, או RV תישאר איפה אתה חונה את זה (אם trailered או על הקרקע).EZ ידיות במקום שאתה מקבל בשרני האחיזה חלודה הוכחה, קל לתפוס, ורחב מספיק כדי החבל שלך סד יחד את קוביות בזוגות על הגלגל הכפול המשנקים זה להישאר ביחד ו לשלוף בקלות.מהר-אחיזה מחוספס עיצוב : אגרסיבי מצולעים עיצוב מרקם השטח התחתון אוחז במהירות - אז לא צריך קילו, או להכות, או לתקוע לתוך המקום. פשוט תן להם בעיטה מהירה וללכת; למעשה, אנשים אומרים כל כך אגרסיבי עיצוב נותן להם את הביטחון להשתמש גלגל רמפות (אפילו על חלק המוסך קומות), ללא חשש של להימחץ.כל-מזג האוויר ניילון מחוזק, גומי : בניגוד זולים פלסטיק או גומי גלגל המשנקים זה לנפץ, להחליק, קרע או סדק, אלה ההגה המשנקים הם ניילון מחוזק ו-2x חזק יותר מאשר גומי רגיל, נותן לך קל המשנקים (רק 3.5 ק " ג כל אחד) זה לעמוד לכלוך, אבק, מלח, קרח, בוץ, שמש, חול, חום.קומפקטית אך יעילה : רק ב 8 x 3.5 ס " מ ניתן לאחסן את סד רחובות בתא המטען, ארגז כלים, או אפילו מאחורי המושב.בנוסף, גדולה 4.5 אינץ ' גובה עוצר את הרכב הכבד ביותר, קרוואן או קרוואנים מן החזרה (אפילו על משאית גדולה צמיגים), כל כך בביטחון שאתה יכול פארק על כל ירידה כיתה.ניסית פלסטיק זול המשנקים זה להחליק, סדק או לדרוש ההולם.AFA סד רחובות יש אגרסיבי מצולעים עיצוב שאוחז את הצמיגים מהר כדי לתת לך את הביטחון כדי פארק על כל ירידה ברמה או לשימוש עם גלגל רמפות סליק קומות מוסך ללא פחד מוחץ.פשוט לבעוט אותם במקום ללכת.. זה הכל.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.