• לאחרונה
Stabila LAR350 מלא עצמית פילוס רוטרי לייזר 9 חלקים ערכת פנים/חיצוני אופקי, אנכי פילוס, כפול-שיפוע, סעיף, מצב שהוביל לסייע, מדריך יישור, בקרת תנועה אנך קווי

Stabila LAR350 מלא עצמית פילוס רוטרי לייזר 9 חלקים ערכת פנים/חיצוני אופקי, אנכי פילוס, כפול-שיפוע, סעיף, מצב שהוביל

הערכת המבקרים:
ILS 374.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

את STABILA לאר-350 קל לשימוש סיבוב לייזר אופקי ואנכי פילוס, כולל קבלת אנך קווי.באופן מלא אוטומטי מנוע מונע סיבוב לייזר אופקי ואנכי יישומים, כמו גם ידנית הנטייה בשני צירים.חדשנית עם בקרת תנועה מהיר, אמין ונוח פעולת לייזר על ידי החלפה של שלט רחוק.כפול מדרון הנטייה תפקוד נשלט הנטייה הגדרה של עד 5 מעלות על שני צירים.סעיף מצב אזור עבודה אשר יכול להיות מוגבל ככל הנדרש בסבב מצב.קרן לייזר היא רק הנפלטים באזור מוגדר.הוביל לסייע מערכת הפעלה קלה ובטיחות במקום העבודה.משולב נוריות לציין, למשל, איזה ציר כיום מוטה או לא להיות מוטה.מדריך יישור תפקוד הציר ציר אנכיים המבצע.פטנט STABILA המגן מערכת הגנה מושלמת, אפילו כאשר לייזר הוא ירד מ חצובה בגובה של עד 5.9 מטר.עמיד למים, dustproof בהתאם מחלקת הגנה IP 65. גדול עובד עם אזור הבילויים 300 דיגיטלי להגדיר מקלט, עד 2624.67 מטר קוטר.כולל : Stabila לאר 350 סיבוב לייזר תוצרת גרמניה, Stabila REC 300 מקלט דיגיטלי. תוצרת גרמניה, Stabila RC-LAR350 שליטה מרחוק - תוצרת גרמניה, 90 זווית תואר רכבת, לייזר, משקפי מגן, המטרה צלחת, תיק נשיאה, 2 x D 1.5 V סוללות AA 4 x 1.5 V סוללות.Stabila 07498 קבועה ראש חצובה 39" - 65.5".Stabila 07469 אלומיניום שני חלקים גובה מוט.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.