• לאחרונה
Ameritex הכיסא כיסוי עמיד במים ריהוט מרופד מגן עם לתנוחות כפות לכיסוי עבור כלבים, ילדים, חיות מחמד הכיסא לכיסוי להישאר במקום במשך עור (46, כחול)

Ameritex הכיסא כיסוי עמיד במים ריהוט מרופד מגן עם לתנוחות כפות לכיסוי עבור כלבים, ילדים, חיות מחמד הכיסא לכיסוי להישאר

הערכת המבקרים:
ILS 52.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

עור.SUITBLE שונים ספה סוגים - רוחב מושב : (XL ספה) עד 78", (ספה) עד 68", (הכיסא מנופחים) עד 54", (הכיסא) עד 46", (כורסה מנופחים) עד 30", (כורסה) עד 23", (יו "ר) עד 23".לראות מדידת מדריך תמונות.חפש עוד גדלים בחנות שלנו.נגד החלקה : להשוות את רגילה לכיסוי, זה פותח הספה יש כיסוי יותר מדגיש להישאר במקום.סיליקון גומי גור כף עיצוב, ממשיך בחלל בחוזקה טוב יותר.מתאים לכל סגנון של ריהוט (עור או בד הספה), השמלה שלך בחדר התחכום האולטימטיבי elegancy.להגן מבלי להקריב את הנוחות שלנו - ריהוט הכיסוי מספק את ההגנה שאתה צריך, מבלי להקריב.בנוסף זה כולל כיס אחסון משני הצדדים, מושלם עבור השלט שלך. 100% עמיד למים : בעל מבנה ייחודי בד ובמיוחד בטכנולוגיה, הבהרה נגד נשפך, חיות פרווה, כתמים, ולא בלאי רגיל או כל אפשרות להתעסק ותאונות. 5-שכבות חומר : פרמיה זו מרופד ריהוט מגן בנוי עם ריבוי שכבות בד.כולל שרוול מגן לסיים וריח למנוע כדי לשמור על הרהיטים שלך נראית ומריחה ריחני.כימיקלים חינם, ידידותי לסביבה, בטיחות גבוהה לילדים וחיות מחמד.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.