• לאחרונה
תואר שני 9 חלקים השפעה כיתה שקע מתאם קבע,1/4, 3/8, ו 1/2 כונן | 3, 6, ו-12 שקע נהג מתאם,להתאים את כוח קידוח מומנט גבוה ההשפעה ברגים

תואר שני 9 חלקים השפעה כיתה שקע מתאם קבע,1/4, 3/8, ו 1/2 כונן | 3, 6, ו-12 שקע נהג מתאם,להתאים את כוח קידוח מומנט גבוה

הערכת המבקרים:
ILS 32.49

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

????עמיד מבוא גרם של שטופל בחום פלדת כרום ונדיום, עם שחור פוספט טיפול פני השטח, מומנט גבוה, קשיות גבוהה, לא קל חלודה. ????מדויק ייצור מבוא זה עשוי דיוק גבוה כותרת קרה, מכונת אחד מהיר מוט חיבור מדויק בקנה מידה, את הראשונה בסוף מהירה מוט חיבור מצויד טעון קפיץ לעצור את הכדור כדי להבטיח מהר מוט חיבור קבוע על המקדחה. ????מגוון רחב של מפרטים : המוצר מצויד 9 מפרטים שונים, מהר מוט חיבור מכיל 1/4 אינץ', 3/8 אינץ', 1/2 אינץ שלושה מפרטים שונים של מהר מוט חיבור, לכל אחד יש 3 ס "מ, 6 ס" מ, 10 ס " מ של שלושה אורכי. ????החלים נרחב מבוא משמש בעיקר עבור תיקון אוטומטי, קישוט הבית או מכני תחזוקה, אלא גם כדי לענות על הצרכים שלך ב-DIY, יצירה. ????מעולה אריזה מבוא מצויד תיק בד שחור, כל מפרט בצורה מסודרת ממוקם קיט, קל לנשיאה ואחסון, מעולה אריזה, הכלי הטוב ביותר בשקית מתנה לגברים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.