• לאחרונה
Orionstar 72 עפרונות אקוורל להגדיר, מקצועי רב עפרונות אקוורל עם רוכסן התיק למבוגרים, אמנות מגניב ציוד צביעה ציור ספר Aquarelle, ממוספרים עפרונות עם פרימיום רך הליבה

Orionstar 72 עפרונות אקוורל להגדיר, מקצועי רב עפרונות אקוורל עם רוכסן התיק למבוגרים, אמנות מגניב ציוד צביעה ציור ספר

הערכת המבקרים:
ILS 55.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

72 תוססת נפלא עפרונות אקוורל – אוריון כוכבים בצבעי עיפרון סט מכיל 72 תוססת ייחודי מסיסים במים עפרונות, ומספק את יישום רחב, אשר קל להיות מחודדים ולשבור עמיד עם איכות גבוהה.עבודה גדול כאשר יבש או רטוב – אלה באיכות גבוהה עפרונות אקוורל יכול לעבוד כמו המסורתית עפרונות צבעוניים כאשר חלה יבשה.כמו כן, עם רק טיפה של מים, אתה יכול בקלות להשתלב, לערבב, שכבה צבעים ליצירת אפקטים ייחודיים.בשם עפרונות אקוורל - כל העפרונות הצבעוניים נקראים כך אתה יכול לארגן מזהה אותם בקלות.יותר קל להשתמש, לא עוד בלגן בזמן שיש צבעוני פעילות.חסון רוכסן התיק מגיע עם תיק ניילון עמיד המספק הגנה טובה את העפרונות.שכבות העיצוב של התיק מסייע לך לחפש ולארגן את העפרונות בקלות.נייד עיפרון הסט מוכן ליצור על-the-go.מתנה אידיאלית עבור כולם. זה יש כל כך הרבה דרכים להשתמש שלנו עפרונות אקוורל נהדר עבור צביעה הספר, סקיצות, ציור, הצללה, ציור ספרים מתנה אידיאלית עבור מישהו נהנה צביעה ויצירה.סכנת חנק אצל ילדים חלקים קטנים.לא לילדים מתחת לגיל 3 שנים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.