• לאחרונה
Huepar 902CG עצמית פילוס 360 מעלות לחצות קו לייזר עם רמת הדופק, מצב להחלפה אופקי ואנכי ירוק קרן לייזר כלי מגנטי הציר בסיס הכלולים

Huepar 902CG עצמית פילוס 360 מעלות לחצות קו לייזר עם רמת הדופק, מצב להחלפה אופקי ואנכי ירוק קרן לייזר כלי מגנטי הציר

הערכת המבקרים:
ILS 194.96

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

⭐360 מעלות אנכי של 360 מעלות אופקי - קו שלה עם אולטרה בהיר 360 מעלות אנכי של 360 מעלות אופקי ירוק הקורות את 902 CG רמת לייזר מספק סביב כל החלקה כיסוי עם דיוק של ±1/9 אינץ ' ב-33 מטרים מקסימום טווח עבודה של 130 מטרים, מה שמאפשר לך לעבוד בחלקים שונים של חדר גדול בו זמנית. ⭐לייזר ירוק יחידה - זה פילוס עצמי לחצות קו לייזר ברמה לאמץ את האחרונה תעודת זהות כחולה-לייזר ירוק יחידה, זה לפחות פעמיים בהיר יותר אדום, לייזרים ניצול אותו מקור כוח.בהיר 360° לייזר קווי מאפשר למשתמש להקרין לייזר קו הפניה סביב החדר עם דיוק במהירות לבסס רמה, מה שמאפשר למשתמשים לעבוד בחלקים שונים של החדר בו זמנית. ⭐רב תכליתי MODE - כפתור אחד מבצע עושה את זה קל כדי פרויקט קווי ביחד או לחוד (לחצות קו אנכי של 360 מעלות אופקי).עם שלנו חכם המטוטלת מערכת, המטוטלת מנעולים כאשר הרמה כבוי.פשוט, החזק את הכפתור 2 שניות כדי להפעיל מצב ידני, נותן את פרויקט קווי בכל מיקום או זווית. ⭐חיצוני דופק מצב לא פילוס עצמי עכשיו.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.