• לאחרונה
מצלמת אבטחה חיצונית, 1080P HD אלחוטית נטענת הסוללה מופעל על WiFi בבית מצלמת מעקב עם עמיד למים, ראיית לילה, זיהוי תנועה, 2-Way אודיו ו-SD לאחסון

מצלמת אבטחה חיצונית, 1080P HD אלחוטית נטענת הסוללה מופעל על WiFi בבית מצלמת מעקב עם עמיד למים, ראיית לילה, זיהוי תנועה,

הערכת המבקרים:
ILS 89.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. .נטענת, זמן חיי סוללה : זה אלחוטית נטענת המצלמה מגיעה עם סוללה נטענת שיספק 1 עד 6 חודשים של דאגה שימוש חופשי לפני טעינה נדרש.מצלמת האבטחה אלחוטית חיצונית ייתן לך הביתה נפשי עם רציפה 24 שעות ביום הגנה. (הערה : איפוס המצלמה : לחץ על לחצן ההפעלה במשך פעמיים, האפליקציה : Adorcam, טיפ חשוב : להטעין את הסוללה לפני השימוש בו בפעם הראשונה). 1080 P HD איכות תמונה ברורה ראיית לילה : אלחוטי חיצוני מצלמת אבטחה מספק 130 מעלות זווית רחבה, 1080 P וידאו באיכות התמונה.זה יהיה באופן אוטומטי מתאים את התאורה הסביבתית רמת בעת הצורך, אוטומטי לעבור ראיית לילה מצב עם 32ft לטווח הנראה לעין.בין אם זה ביום או בלילה, זה יספק ברורה רחב וידאו של כל אזור אתה רוצה לפקח.עם כלל Adorcam היישום הנייד, המערכת בשידור חי או וידאו מוקלט ניתן לגשת בכל זמן ובכל מקום.סופר קל להתקנה והגדרה : תוך פחות מחמש דקות, ללא כל מסובך הכלים, את אלחוטי מלא מצלמות אבטחה בבית ניתן להתקין, התקנה ומוכנה לשימוש.את מצלמה אלחוטית יכול להיות מותקן כמעט בכל מקום עם שסופקו, הסוגר ואת הבורג.מאז וחיצוניות מצלמת מעקב לחלוטין אלחוטית, לא כבלי החשמל או כבל הרשת יש צורך, המאפשר את התקנת להיות השלים בקלות מבלי להפעיל את כל החוטים.חוט חינם ו-Smart זיהוי תנועה : מצלמות אבטחה, עבור בתים מצלמה חיצונית אלחוטית ללא צורך בחוטים הוא הרבה יותר נוח להתקנה, והוא הרבה יותר בטוח בגלל האמינות שלה.את PIR יכול לשלוח הודעות לטלפון החכם שלך (אנדרואיד או אייפון) כאשר מזוהה תנועה, מתן רמה גבוהה יותר של אבטחה שימנעו גנבים ולעזור מסך מבקרים זה עשוי לבוא לדלת שלך.אודיו דו-כיוונית, עמיד למים : את מצלמת אבטחה בבית יש מיקרופון מובנה ורמקול זה תומך בזמן אמת, דו-כיווני, שיחות אודיו.עם הנייד Adorcam App אתה יכול להזהיר את הגנבים, מסך המבקרים על הדלת שלך או לתקשר ישירות עם בני משפחה או חברים.זה נטענות מצלמת האבטחה יכולה לעמוד בפני גשם וטמפרטורות החל -4°F to 122°F, ומאפשרת לעבוד כמעט בכל מזג אוויר.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.