• לאחרונה
72 מקצועי עפרונות צבעוניים, אמן עפרונות עם סט 2 x 50 דף הציורים(A4), פרמיה אמן סדרה רכה להוביל עם צבעים מרהיבים על רישום, הצללה & צביעה בתוך תיבת פח

72 מקצועי עפרונות צבעוניים, אמן עפרונות עם סט 2 x 50 דף הציורים(A4), פרמיה אמן סדרה רכה להוביל עם צבעים מרהיבים על

הערכת המבקרים:
ILS 49.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

√ חדש ומשופר אמן באיכות עפרונות צבעוניים : לבוא עם 72 אמן באיכות ותוסס עפרונות צבעוניים עם 2 x 50 דף הציורים (8.3"x11.7").כל עיפרון שכותרתו & ממוספרות קל צבע זיהוי, 72 גוונים לתת לך חופש יצירתי בלתי מוגבל. √ בצבעים מרהיבים : לבוא עם 72 שונים עפרונות צבעוניים בתוך קופסת פח.את עפרונות צבעוניים רכים, לשבור עמיד ליבות עשוי lightfast פיגמנט זה לא דוהה במשך הזמן.72 גוונים לתת לך חופש יצירתי בלתי מוגבל. √ איכות עיפרון חסון תיק מתכת : כל מבוגר צביעה עפרונות עשוי עמיד טיליה עם חזק הליבה, ארוזות בקפידה תוך מדהימה מצגת תיבת פח.עבה המוביל שלנו על בסיס שמן, מראש חידד אמנות עפרונות מאפשר נהדר מיזוג, שכבות והצללה אחד עם השני, השני הבכורה מותגים. √ מפואר 'רך הסדרה האולטימטיבית מיזוג, הצללה שכבות.אלו מומחה צביעה עפרונות להחליק בצורה חלקה לאורך הנייר, תערובת יפה של שכבה ללא מאמץ.אתה תהיה מופתע על ידי שלהם עשיר, עמוק כיסוי. √ מדהימה שלנו צבעים ועיצוב כלים מסודר מאורגן ומסודר בתוך קופסת פח אז אתה יכול ליצור אמנות בכל מקום שאתה הולך.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.