• לאחרונה
נישואי הומואים בית המשפט העליון החלטה אמנות הדפס. 60 צבעים/2 גדלים. אותו מין החתונה פוסטר. האדם זכויות האזרח. שוויון בנישואים. LGBTQ אהבה היא אהבה

נישואי הומואים בית המשפט העליון החלטה אמנות הדפס. 60 צבעים/2 גדלים. אותו מין החתונה פוסטר. האדם זכויות האזרח. שוויון

הערכת המבקרים:
ILS 56.92

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

"לא איחוד יותר עמוקה הנישואין, הוא מגלם את האידיאלים הגבוהים ביותר של אהבה, נאמנות, מסירות, הקרבה ומשפחה.בגיבוש משפחתי האיגוד, שני אנשים להיות משהו גדול יותר מאשר פעם הם היו.כמו העותרים במקרים אלה מדגימים, נישואים מגלם אהבה עלול לסבול גם לאחר המוות.זה היה מבין אלה גברים ונשים לומר שהם מכבדים את הרעיון של נישואים.את טענתם היא כי הם מכבדים את זה, מכבדים את זה כל כך עמוק שהם מבקשים למצוא את קיום עבור עצמם.התקווה שלהם היא לא להיות נידון לחיי בדידות, נכללו אחד של התרבות הוותיק ביותר מוסדות.הם מבקשים שוויון, כבוד בעיני החוק.החוקה מקנה להם את הזכות הזאת.פסק הדין של בית המשפט לערעורים של הסיבוב השישי הוא הפוך.זה כך יהיה." ועם מילים אלה מן הצדק אנתוני קנדי בשנת Obergefell v. הודג ' ס, בבית המשפט העליון של ארצות הברית החליט על יוני 26, 2015 זה את זכותו הבסיסית להינשא היה מובטח זוגות מאותו המין.אמנות זו הטביעה את הדרך המושלמת לחגוג גאווה, אהבה & החופש של שוויון בפני החוק.** בשביל הצבע שלך, אתה יכול לבחור מתוך אחד של 60 צבעים שונים.אנא ראה את התמונה השניה לעיל כדי להציג את כל פלטת הצבעים.את ארכיון איכות ההדפסה מודפסת על פרימיום חלקה מט כבד ללא חומצה נייר (230 gsm) עם לטווח ארוך פיגמנט.הוא כולל מיידיות-ציפוי יבש, מתנגד טביעות אצבעות ומריחות.הדפס חיתוך בדיוק לגודל, בלי גבול.הצבעים על הצג שלך עשוי להיות שונה מעט מן המודפס אמנות.אנא שימו לב כי טביעות ממוסגרים.הדפסי אמנות 8x10 אינץ', קטן יותר יהיה עטוף בקפידה בדירה חסון כרטיסים המעטפה.הדפסים גדולים יותר מאשר 8x10 ס " מ יהיה עטוף והושמו נוקשה משלוח הצינור כדי להבטיח הגנה מפני ריסוק וכיפוף.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.