• לאחרונה
העליון המתלים - מלא להרים את ערכת עבור 2006-2008 דודג 'ראם 1500 3 מול להרים בגאווה מפרידי + 2 אחורי להרים בלוקים + סיבוב בנד U-Bolts 4WD / דנה 60 הסרן האחורי

העליון המתלים - מלא להרים את ערכת עבור 2006-2008 דודג 'ראם 1500 3 מול להרים בגאווה מפרידי + 2 אחורי להרים בלוקים +

הערכת המבקרים:
ILS 103.12

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

תואם 2006 - 2008 דודג ' ראם 1500 (4 WD). *אינו מתאים מגה מונית או TRX דגמים.תוכן : (2x) T6 אלומיניום לפני ההליכה מפרידי, (2x) חוזק גבוה פלדה אחורי להרים בלוקים, (4x) סיבוב בנד U-Bolts, התקנת חומרה, התקנת הוראות העליון המתלים Pro Pack.טכני הערות : 3 אינץ ' מלפנים ו-2 אינץ הבולם האחורי הרם.אנא שימו לב כי לפני spacer עובי כדי להרים את גובה הוא לא 1 : 1 יחס.ההליכה spacer ההתקנה משנה את הזווית של התחתון זרוע שליטה, וזה מסביר נוסף מעבר להרים בפועל עובי של מפרידי.התקנה : קלה בולט-על ההתקנה לוקח 3 עד 6 שעות ללא צורך בכלים מיוחדים. *מערך תמיד מומלץ אם אתה משנה את הגובה של הרכב שלך.יתרונות : משפר את המראה של הרכב שלך מגביר את סיווג הקרקע, ומאפשר לך להתאים גדול מותאם אישית חישוקים וצמיגים. (2x) אלומיניום לפני ההליכה מפרידי. (2x) חוזק גבוה פלדה אחורי להרים בלוקים. (4x) 9/16" סיבוב בנד U-Bolts.התקנת חומרה מוכנים להציג את החדש והמשופר של נסיעה!. (2x) אלומיניום לפני ההליכה מפרידי(2x) חוזק גבוה פלדה אחורי להרים בלוקים(4x) 9/16" סיבוב בנד U-Bolts Installation חומרה s מבנה עם 1/4" עובי CNC פלזמה לחתוך מרכז תמיכה המבנה כדי להבטיח יציבות, מושלם fitment והתקנה קלה.בלוקים אלה הם מפוברקים עם המובנה Tapper כדי לייעל אברה זוויות ולשמר במלאי לרכב איכותי והוא יכול לעמוד מדהים עומס של כמעט 60,000 ק " ג עם לא מניב או דפורמציה נצפתה!.שלנו המורחבת U-bolts לפגוש הנוכחי ISO תקני התעשייה.זו הדרך שלנו כדי לוודא שאנחנו לפגוש את ציפיות הלקוח.העליון המתלים בפלדת חוזק גבוה U-Bolts כפופות s תעשיית הרכב סטנדרטים.במיוחד מתוכנן עבור מחוץ לכביש, הכבדות יישומים אלה U-bolts ימנע כיפוף של העלה האביב חבילות ולשחזר את כוח ההידוק על האביב הרכבה, למקסם את בטיחות ולהבטיח כי אתה מקבל את המרב של אחוריים להרים.העליון המתלים להרים ערכות מתוכננים להעלות את מפעל גורף של הרכב שלך, משפר את המראה שלה, מתן יותר אגרסיבי פרופיל.עם מרווח שטח מוגברת, מזדמנים יום על השביל יהפוך פחות מתסכל יותר ומהנה יותר.אם אתה מחפש רמה את עמדתם של המשאית שלך, להתאים גלגלים גדולים יותר וצמיגים, או לאסוף כמה סיווג הקרקע על השבילים, יש לנו ערכה המותאם אישית שלך המשאית ואת הצרכים שלך.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.