• לאחרונה
OHLUX חכם WiFi נורות LED תואם עם אלקסה וגוגל הביתה (לא האב חובה), RGBCW Multi-צבע חם, מגניב לבן Dimmable, 60W ערך, 7W E26 A19 שינוי צבע הנורה-4PACK

OHLUX חכם WiFi נורות LED תואם עם אלקסה וגוגל הביתה (לא האב חובה), RGBCW Multi-צבע חם, מגניב לבן Dimmable, 60W ערך,

הערכת המבקרים:
ILS 46.80

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【שליטה קולית】קל שליטה קולית של כל 4pack A19 E26 בסיס E27 חכם הנורה באמצעות אינטגרציה עם Alexa-אקו ו-Google עוזרת זה כולל הפעלה/כיבוי, בהירות/טמפרטורה וסצנות.לשעבר, אתה יכול להגיד, "Alexa להגדיר את חדר השינה להתחמם.לא Hub/גשר חובה!. 【יישום & שלט רחוק】לשמור על חיבור Wi Fi חכם הנורה עם הרשת הביתית שלך (רק תומך 2.4 GHz Wifi), אתה יכול לשלוט מרחוק חכם הנורה על הטלפון החכם שלך כאשר אתה עוזב את הבית, או לטייל. 【תזמון & קבוצת שליטה】 אף פעם לא בא לבית חשוך - באמצעות אור לוחות זמנים על 'חכם החיים" האפליקציה ויתקבל עם אור חמים.פונקצית שעון העצר מאפשר חכם הנורה led חשמל וכיבוי אוטומטי, הגדרת זמן בשביל שקיעה –זריחה,קבוצת הבקרה מאפשרת לך לשלוט יותר חכם אחד נורה באותו הזמן זירת הגדרה. 【RGBCW Multi-צבע Dimmable בהירות】 RGB+ לבן קר + חם לבן חכם הנורה לבחור באיזה צבע שאתה רוצה עם 16 מיליון צבעים, את הבהירות של כל צבע ניתן לעמעום אור בהירות יכול להיות קבוע באחוזים מ 1% - 100% תפוקה.לא מברבר-לא מהבהב. 【90 ימי ניסיון חינם 1000 ימים תמיכה טכנית】7 W 600lm חכם הנורה A19 צורה עם E26 בסיס, שווה ערך ל-40-60 W מסורתיים נורות ליבון.חוסך עד 90% אנרגיה, להימשך זמן רב יותר אנרגיה, לחסוך כ-50,000 שעות עבודה.אם אתה נתקל כל בעיה או זקוק לתמיכה, אנא אל תהסס לפנות אלינו על ישירות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.