• לאחרונה
Carwiner טסלה מודל 3/Y/S/X LED שלולית אורות המכונית לוגו מקרן הדלת, צעד אור אביזרים האורות הפנימיים Pack 2 (T לוגו עם מכתבים)

Carwiner טסלה מודל 3/Y/S/X LED שלולית אורות המכונית לוגו מקרן הדלת, צעד אור אביזרים האורות הפנימיים Pack 2 (T לוגו

הערכת המבקרים:
ILS 35.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

[שדרוג פרטים] להחליף את הקודם פלסטיק הכיסוי האחורי עם חלקי אלומיניום.להגדיל את פיזור חום באזור.את סיכת חלקי פלסטיק הם ומקווים הזרקת מכויר, אז הסיכה לא בקלות מעוות.לאמץ ארבעה אבזם עיצובים להחליף הקודם שני אבזם תוכניות, ולחזק את המבנה, כדי למנוע התרופפות. [ההרכב של המנורה הראש] גבוהה-העברת שלוש שכבות שילוב המנורה, העברת אור גבוהה, צריכת אנרגיה נמוכה; באיכות גבוהה יותר-לייזר חרוט הקרנה זכוכית (לא סרט מודפס) למען הבהירות ואריכות ימים יהיו בהירים אף פעם לא לדעוך. [קל להתקנה] קידוח לא, לא, חיווט, אין נזק לרכב שלך.ההתקנה היא פשוטה מאוד, הדלת המקורית אורות יכול להיות מוחלף ישירות. [יתרונות של התקנה] אחרי שסיימה את טסלה, שלולית האור "T" לוגו יכול לתת את הבעלים לראות את מסלול ההליכה ולהימנע מים.פתח את הדלת של ההקרנה, מיידי להראות את להקסים, למשוך תשומת לב רבה יותר, ולקבל שבחים מחברים. [זהירות] תואם עם טסלה מודל 3/S/Y/X. מפורט תואם לדגמים עיין תיאור הדף.אנו מספקים אחריות בת 12 חודשים על האורות.אנא אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך שאלות לגבי האורות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.