• לאחרונה
קרן צעצועים 3-8 בנות,כוכב הקרנה חמוד צעצועים עבור ילדים 2-9 ילדים בני בנות 2 ב 1 פופולרי מתנות חג המולד חג המולד מתנות יום הולדת בנות גיל 2-10 בן פעוט,בנות, בנות צעצועים

קרן צעצועים 3-8 בנות,כוכב הקרנה חמוד צעצועים עבור ילדים 2-9 ילדים בני בנות 2 ב 1 פופולרי מתנות חג המולד חג המולד מתנות

הערכת המבקרים:
ILS 53.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

עיצוב ייחודי שלא כמו מוצרים אחרים, שלנו המנורה חרוז יש שעברה חיים ארוכים.יכול הפרויקט 15ft, 250 מטר מרובע של הבית יכול לראות את דפוס ברור.אורות יכול להיות מותאם באופן חופשי, את הבהירות של האור אינו מסנוור ולא ישפיע על הילדים לישון.החלום מסתובב.מצב הילד הקרנה המנורה מכוסה עם כיפה כיסוי, את הכוכבים ואת קרן המקרן יכול לשמש בתור מנורת לילה.שקט כוכב מנורת המקרן לא יהיה רועש, מקום זה הילדים שלך החדר, עוזר לגרש חושך אותם.כך זה יכול לעזור להורים לשדל את התינוק ליפול לתוך שינה עמוקה במהירות.רב-תכליתי - את האור בלילה יש שני מצבים, שמי זרועות הכוכבים הקרנה מצב ולילה אור מצב.כוכבים בשמיים הקרנה מצב פרויקט מלא כוכבים בשמים על גבי הקירות והתקרה של החדר שלך.C כפתור מפעיל או מכבה את החשמל, כפתור אור לבן או מסתובב, B כפתור אור שונים שילובים.הוראה עכשיו, כל עוד יש לנו חשמל, הם תמיד יכולים להאיר את החדר כולו.וגם נדיר כאשר אין לנו כוח, הוא יכול להשתמש בסוללות.אנא שימו לב כי כבל ה-USB ואת הסוללות לא ניתן להשתמש באותו הזמן.סוללות אינן כלולות.המתנות הטובות ביותר הטוב מתנות לחברים שלך,הילדים שלך אפילו את עצמך.זה לא רק בחדר השינה מנורת לילה, 360 מעלות סיבוב כוכב תאורה המנורה הוא גם אידיאלי קישוט מסיבת יום הולדת, חגיגת פסטיבל, חתונה, וכן הלאה, עוזר ליצור חמה, אווירה רומנטית. 1 x הקרנת אור. 2 x סרטי HD. 1 x כבל USB. 1 x חוברת הדרכה.קרן theme & כוכבי הנושא.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.