• לאחרונה
160 עפרונות אקוורל, צבעי עיפרון להגדיר עבור חוברות צביעה, אמן סדרה רכה להוביל עם צבעים מרהיבים על רישום, הצללה & צביעה בתוך תיבת פח

160 עפרונות אקוורל, צבעי עיפרון להגדיר עבור חוברות צביעה, אמן סדרה רכה להוביל עם צבעים מרהיבים על רישום, הצללה & צביעה

הערכת המבקרים:
ILS 44.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

√ חדש ומשופר אמן באיכות עפרונות צבעוניים : לבוא עם 160 אמן באיכות ותוסס עפרונות אקוורל.כל עיפרון שכותרתו & ממוספרות קל צבע זיהוי, 160 גוונים לתת לך חופש יצירתי בלתי מוגבל. √ CREAT מרהיבים בצבעי מים אפקט : עם רק טיפה של מברשת רטובה, אלה מסיסים במים עפרונות צבעוניים מאפשרים לך להשתלב, שכבה, וליצור אפקטים ייחודיים להלוות דרמה את יצירות האמנות שלך.את העפרונות בצבעי מים רכים, לשבור עמיד ליבות עשוי lightfast פיגמנט זה לא דוהה במשך הזמן. √ איכות עיפרון חסון תיק מתכת : כל מבוגר צביעה עפרונות עשוי עמיד טיליה עם חזק הליבה, ארוזות בקפידה תוך מדהימה מצגת תיבת פח.עבה המוביל שלנו על בסיס שמן, מראש חידד אמנות עפרונות מאפשר נהדר מיזוג, שכבות והצללה אחד עם השני, השני הבכורה מותגים. √ מפואר 'רך הסדרה האולטימטיבית מיזוג, הצללה שכבות.אלו מומחה צביעה עפרונות להחליק בצורה חלקה לאורך הנייר, תערובת יפה של שכבה ללא מאמץ.אתה תהיה מופתע על ידי שלהם עשיר, עמוק כיסוי. √ מדהימה שלנו צבעים ועיצוב כלים מסודר מאורגן ומסודר בתוך קופסת פח אז אתה יכול ליצור אמנות בכל מקום שאתה הולך.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.