• לאחרונה
1/4 NPT פליז חשמלי סולנואיד שסתום 12VDC סגור בדרך כלל VITON (סטנדרטי ארה ב צינור חוט). פליז מוצק, משחק ישיר, Viton אטם שסתום סולנואיד על ידי ארה ב. מוצק.

1/4 NPT פליז חשמלי סולנואיד שסתום 12VDC סגור בדרך כלל VITON (סטנדרטי ארה ב צינור חוט). פליז מוצק, משחק ישיר, Viton

הערכת המבקרים:
ILS 29.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נבנה על תעשייתיים פליז, שסתום זה הוא עמיד בפני קורוזיה, יותר תורמת ריתוך, האופטימלי עבור טמפרטורה גבוהה יותר פרויקטים, והוא יכול לשמש עם בנזין, סולר, קרוסין נפט, גז טבעי, אוויר וכו'.בשל ההרכב הכימי של מתכת, שסתום זה לא צריך להיות בשימוש עם פרויקטים שמערבים שתיית מים או מים אחרים פרויקטים.שסתום זה היה מיוצר עם VITON ים.VITON הוא עמיד ביותר וביצועים גבוהים גומי, חומר עם יכולת להתנגד טמפרטורות גבוהות, כימיקלים קורוזיביים, נוזלים אחרים כמו בנזין, סולר, שמנים וחומרי סיכה.זה מאוד קשוב השסתום יהיה לפתוח ולסגור תוך פחות מ 1 שניה ומונעת; כלומר זה יהיה לפתוח או לסגור את זרימת באופן מיידי כאשר אנרגיה או דה אנרגיה.בנוסף, U. S. מוצק למהנדסים יש לקבוע את מחזור החיים של השסתום הזה גם מעל מיליון מחזורים עם נאות תנאי הפעלה ותחזוקה.שים לב : שסתום זה אינו רציף חובה שסתום, לא צריך להיות בשימוש רציף במשך יותר מ 8 שעות מחזור אחד; כדי לעשות זאת יהיה לקצר את חייו של שסתום עלול לגרום הליבה של השסתום כדי לשרוף.אם אתה צריך רציפה חובה שסתום עבור הפרוייקט שלך אנא חפש שלנו U. S. מוצק ממונע הכדור שסתומים.כמו עם כל יו. אס. מוצרים מוצקים, שסתום זה מגיע עם אחריות לשנה.אם השסתום להיות פגום בתוך השנה הראשונה של רכישה, U. S. מוצק בשמחה להחליף אותו.U.S.מוצק סגור בדרך כלל חשמלי סולנואיד שסתום; 1/4"יציאות, גוף פליז, VITON חותם, 12 וולט DC, אוויר, מים, או דלק.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.